Skocz do zawartości
Forum

Przymusowe małżeństwo i strach przed odebraniem dziecka


Gość asiunia1994

Rekomendowane odpowiedzi

~asiunia1994
Wiem rozumiem ale czy wgl będę miała szansę na zajście w ciążę?

Moim zdaniem będziesz miała szansę,ale tak naprawdę powinnaś skierować pytanie do ginekologa,a nawet i on może czegoś nie przewidzieć.My na forum możemy powiedzieć co myślimy,ale czy mamy racje...kto to wie...
Może masz za dużo stresu i dlatego poroniłaś.
Dlatego uporządkuj swoje sprawy,wycisz się a wtedy wszystko się ułoży :)

Odnośnik do komentarza
Gość asiunia1994

Nie masz za co dziękować taka prawda dzięki wam jest mi lepiej bo mam tu wsparcie Hm dla mnie czas na czekanie nie ma znaczenia będę walczyła o dzidzie jak tylko dostanę szansę byle bym tylko znalazła na to siłę

Odnośnik do komentarza
Gość asiunia1994

Tak wiem że nie powinnam myśleć teraz o staraniach o dziecko ale to nie jest tak że się chciałam teraz starać tylko szukałam wsparcia pod względem psychicznym takiego miłego słowa podbudowania w tej ciężkiej dla mnie chwili i chciałam wiedzieć czy kiedykolwiek będę miała szansę mieć dziecko zdrowe i szczęśliwe

Odnośnik do komentarza
Gość asiunia1994

Witam mam pytanie dotyczące mojego brata. Miał kiedyś mały wypadek jak jechał samochodem zjechał do rowu no i od tamtej pory nie siada za kółko bo twierdzi. Że mu się wszystko przybliża proszę o opinię na ten temat

Odnośnik do komentarza

Witaj ex swego czasu dachowała jeszcze fiacikiem 126p taki mały samochodzik...rok się zbierała jakoś samo przeszło,zanim ponownie siadła za kierownicę,pomyśl teraz o sobie o zapewnieniu normalnego bytu dla dziecka a co to za kuratorka? to ona powinna ci pomóc,kiedyś miałem problemy to sędzina mi pomogła osoba która nawet nie miała kompetencji,zwykła życzliwość serca kobiety a jeśli kuratorka jest nieodpowiedzialna a tak jest z tego co piszesz to mimo wszystko szukaj dalej,nad nią też są osoby,prawnie które ci pomogą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...