Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość nie znajoma

Trudności z zajściem w ciążę po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nie znajoma

witam ja też poroniłam w trzecim miesiącu(dokładnie 25 grudnia) 4 lata temu po dwóch dniach krwawienia miałam łyżeczkowanie i od tamtej pory jakoś nie mogę zajść w ciążę próbowałam już nie raz i nic lekarz mówił że niby jest ok.jest jakaś szansa że jeszcze zajdę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asiunia1994

Witam, napewno masz szansę zajść w ciążę bo moja ciocia poronila w 6 miesiącu dwa lata po urodziła syna a druga ciocia poronila 5 lat temu i dwa dni domu urodziła też syna a poronila w 4 miesiącu moja koleżanka poronila dwa razy i teraz też ma syna a ja raz poronilam w 8. Tygodniu i teraz jestem ponownie w ciąży w 10 tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panią Serdecznie:)

Oczywiście, skoro byłaś już raz w ciąży, istnieje prawdopodobieństwo, że zajdziesz w drugą. Masz cały czas tego samego partnera??
O niepłodności mówimy wówczas, gdy występuje niemożność zajścia w ciążę pomimo rocznego współżycia seksualnego z przeciętną częstotliwością 3–4 stosunków tygodniowo, bez stosowania jakichkolwiek środków antykoncepcyjnych.
Oczywiście istnieje również zjawisko tzw. niepłodności wynikającej, z niemożności utrzymania ciąży.
Oba stany wymagają wnikliwej diagnostyki i leczenia.

Pozdrawiam Piotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...