Skocz do zawartości
Forum

Niebieska żyłka na piersi i krótszy okres a ciąża


Gość Zaniepokojona112

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojona112

Witam, mam 17 lat i od 4 miesięcy mój okres trwa ok.5 dni wcześniej miałam po 7 dni. Dodam, iż mam niebieską żyłkę na piersi i nie mam jakich kolwiek innych objawów ciąży poza ciągłym zmęczneniem i zdazyło sie, ze chcialo mi się wymiotować gdy poczułam zapach kremu. Czy jest możliwość abym była w ciąży ?

Odnośnik do komentarza
Gość zaniepokojona112

Ciąży nie podejrzewam, testu nie będę kupowała, bo nie ma sensu ;) Jakbym była ciąży to bym miała typowe objawy m.in. bóle głowy, nabrzmiałe piersi itd.
Ale od dwóch dni boli mnie podbrzusze, tak jakbym miała pełny pęcherz. Co to może być ? Zapalenie pęcherza?
Do ginekologa będę się wybierała za kilka dni, więc na pcozątek chciałabym coś czegoś więcej od Was dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie:)

Oczywiście jeżeli uprawiałaś seks bez zabezpieczenia w dni płodne to istnieje bardzo duże ryzyko zajścia w ciąże. Prezentowane przez Ciebie objawy nie są tzw. pewnymi objawami ciąży i mogą świadczyć o innych schorzeniach. Jeżeli mimo wszystko podejrzewasz, że mogłaś zajść w ciąże wykonaj test ciążowy lub udaj się do ginekologa.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

witam, mam pytanie nie wiem juz ktory raz to pisze nie uzyskalam odpowiedz, dlatego prosze o rzetelna odpowiedz.
1 stycznia br uprawialam petting nie bylo bezposredniego kontaktu ale mam watpliwosci czy cos wiecej sie nie wydarzylo, czy na palcach partnera nie przeniosla sie sperma w me okolice intymne. dodam ze byl to 1 dzien miesiaczki tzn brazowe plamienie. trawlo ono kilka dni , tydzien pozniej bardzo zle sie culam mialam zawrtoy glowy, wymioty bol brzucha. zrobilam test negatywny, powtorzylam rano ,negatywny. z dnia na dzien czulam sie coraz gorzej. ok 23 stycznia udalam sie do lekarza gin ktora powiedziala ze nic nie widac, jedymie powiekszone i lekko zabroaziwone piersi. wiec oczekujac na miesiaczke udalam sie do innego ginekologa 4 lutego powiedzial ze na usg nic nie widac imam isc na beta hcg tak zrobilam wynik 0.41 za dwa dni 0.40. wciaz nieuspokojona (dostalam okres ok 7 litego jednak byl inny niz wczesniej)MAM BARDZO NIEREGULARNE CYKLE. OD ZAWSZE.ten trwal 4 dni byly skrzpey bol tylko 1go dnia.
udalam sie wiec do ginekkoga ktory oowiedzial ze nic tam nie ma. wciaz moj stan sie poglebiał zle sie czulam wiec powtorzylam bete w polowie litego wynik.2,35(czuloscod 5 powyzej 5 to ciaza)przestraszylam sie udalam do ginekologa i znow to samo i znowu zrobilam bete i wyszla 0.65 . i znowu ginkolog i znowu nic nie ma.
to ostatnie bylo 5 marca) od tamtej pory czekam na miesiaczke. mam zawrtoy glowy.sucha skore, bola mnie jajniki plecy, mam wieksze piersi sutki odstajace brodawki sutkowe brazowe, bola mnie zeby . jeste zmeczona i apatyczna. nie moge sie skuoic. powtorzylam test 14 marca beta wyszla0,19 .co sie dzieje. prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...