Skocz do zawartości
Forum

Jak kupić biustonosz dziewczynie?


Gość mareckimarczyslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mareckimarczyslaw

siemanko :D chce kupic dziewczynie na mikolajki biustonosz (oczywiscie ma byc to niespodzianka) ale kompletnie sie na tym nie znam.

Wiem tylko tyle, że ma miseczkę D, a na jej biustonoszu na metce jest rozmiar 38/85 - pomóżcie co to oznacza i co mam powiedzieć Pani w sklepie gdy będę szukał rozmiaru :D dziekuje z góry :D

Odnośnik do komentarza

ale ja się znam :) jeśli twoja dziewczyna ma biustonosz 85 tzn że albo jest otyła albo nie umie sama sobie dobrać rozmiaru. Najlepiej każ jej się zmierzyć w biuście luźno bez biustonosza i pod biustem ścisło i mi napisz ile ma,to obliczę ci jej rozmiar :))) bo jak to ma być niespodzianka, to lepiej nie ryzykuj jak nie znasz rozmiaru...

Odnośnik do komentarza
Gość okrysia701

Cześć! Tak jak pisali wyżej - udaj się z takimi danymi do sklepu albo gdzieś w necie zamów ;) w wypadku kupowania przez internet strona Gaia ma fajną zakładkę z tabelą rozmiarów, w której wszystko dokładnie jest opisane i wytłumaczone, może Ci się przyda jak jeszcze czegoś nie wiesz. Albo podejrzyj dokładnie/zmierz obecny biustonosz swojej dziewczyny i kup taki sam rozmiar :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...