Skocz do zawartości
Forum

Czym powiększyć usta botoksem czy kwasem?


Gość an...84

Rekomendowane odpowiedzi

Ust nie powiększa się botoksem ale kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy to wypełniacz :) Sama powiększałam w tej klinice w Krakowie i jestem osobiście zadowolona:
https://magnopere.pl/powiekszanie-nawilzanie-i-modelowanie-ust/
Swietne miejsce - najnowoczesniejsza technologia, doswiadczeni lekarze, indywidualne podejscie do kazdego pacjenta i profesjonalizm w kazdym calu. Poza tym zabieg wykonywany bardzo delikatnie, był trochę nieprzyjemny ale nie mogę tutaj napisać, ze mnie bardzo bolał
Usta powiększone ładnie, naturalnie i tak jak chciałam.

Odnośnik do komentarza
Gość nataliapan

Ja robiłam zabieg kwasem hialuronowym u dra Rosińskiego w Poznaniu, o tu https://www.wrosinski.pl/zabiegi/powiekszanie-ust/ Efekt bardzo fajny, dr zrobił zabieg zgodnie z moimi oczekiwaniami, dlatego jestem bardzo zadowolona, różnica jest widoczna, ale równocześnie całość wygląda naturalnie, a to mnie cieszy. Jak macie taką potrzebę, aby zabieg wykonać - gorąco polecam :) 

Odnośnik do komentarza

Moje usta nigdy nie były zbyt duże , dlatego marzyłam o tym aby je powiększyć. Do końca nie byłam zdecydowana ale w klinice… polecono mi zabieg powiększenia ust Saypha Rich który efekt utrzyma się do 2 tyg i po nim zdecyduję czy będę nadal chciała powiększenie ust. Efekt wyszedł super więc jestem zdecydowana. Fajna metoda bo można wcześniej się dowiedzieć jak to będzie wyglądało. Polecam klinikę MTT Estetica w Krakowie   W której byłam na zabiegu

Odnośnik do komentarza

Ja powiększałam kwasem hialuronowym w Centrum WellDerm w Warszawie i polecam każdej z was. Osiągnęłam u nich dokładnie taki efekt jaki chciałam, czyli delikatne powiększenie bez przesady, usta wciąż wyglądają naturalnie, ale są pełniejsze i wyglądają lepiej. Zabieg miałam rok temu, a efekt jeszcze się utrzymuje, co mi jest bardzo na rękę, bo wyglądam po prostu lepiej. 

Odnośnik do komentarza

hmmm... nie wypełnia się chyba ust botoksem? Przynajmniej ja pierwszy raz o tym słyszę. Ja chodzę na powiększanie i modelowanie ust do Demeter w Warszawie i tam mi wstrzykują Filorga LIPS. Wypełniacz jest mega ? usta są miękkie, wyglądają naturalnie a nie jak pontony ?

Odnośnik do komentarza

hmmm... nie wypełnia się chyba ust botoksem? Przynajmniej ja pierwszy raz o tym słyszę. Ja chodzę na powiększanie i modelowanie ust do Demeter w Warszawie i tam mi wstrzykują Filorga LIPS. Wypełniacz jest mega ? usta są miękkie, wyglądają naturalnie a nie jak pontony ?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ust nie powiększa się za pomoca botoksu. Nie ma takiej możliwości. Botoks jest substancją, która działa dobrze na zmarszczki mimiczne. Oraz sprawia, ze nie marszczymy sie w miejscu, w którym nie powinniśmy się marszczyć.

Natomiast kwas hialuronowy jest substancją, która moze uzupełnić wypełnienie w mieijscach, w których go brakuje. Jak usta czy bruzdy nosowo wargowe.

https://instytutboczarska.pl/co-to-jest-medycyna-estetyczna/

Na stronie opisane są poszczególne zabiegi. 

Odnośnik do komentarza
Gość martyna28

Ja się zastanawiam nad zabiegiem powiększania ust, bo są od dawna moim dużym kompleksem. Sporo osób poleca dra Rosińskiego w Poznaniu i dlatego właśnie jego rozważam. Czytałam na temat tego zabiegu sporo na https://www.wrosinski.pl/zabiegi/powiekszanie-ust/, wszystko jest czytelnie opisane, co też mnie przekonuje. Chciałam zapytać, jak Wasze wrażenia z zabiegu?  

Odnośnik do komentarza

Powiększałam kwasem w Akademii Medycyny Estetycznej na Ursynowie u dr Bocheńskiego, wyszło bardzo naturalnie, usta nie tylko są większe, ale mają też ładniejszy kształt – pełny, proporcjonalny, zmysłowy. Jestem zadowolona przede wszystkim z tego naturalnego efektu. w końcu postanowiłam kupić wszystkie szminki, o których marzyłam, a które wcześniej wyglądały fatalnie na moich wąskich usteczkach :D

Odnośnik do komentarza

Powiększałam usta 3 razy w ciągu 4 lat i najbardziej podoba mi się efekt z użyciem kwasu hialurinowego. Ostatnio robiłam w klinice Unident Union i jeśli kolejny raz zdecyduję się na ten zabieg to na pewno ponownie wybiorę tę klinikę. Mam pięknie wymodelowane usta, nie są zbyt duże i sztuczne, kąciki ust uniesione a zmarszczki wokół zniwelowane. Dokładnie o to mi chodziło

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.04.2017 o 20:20, Gość smerfiaczek napisał:

No ok, są jakieś sposoby, które mogą pomóc w tym, żeby usta były duże i piękne, ale jednak makijaż jest takim doraźnym sposobem. Może Wam, wypełniacze dobrze się kojarzą, ale Ja się zdecydowałam na powiększanie ust kwasem hialuronowym w Eskulap Estetyka i bardzo się cieszę z takiego rozwiązania. Moje usta wyglądają naturalnie, kluczem do sukcesu jest to, żeby trafić na kogoś, kto się zna na tym, co robi.

I będziesz wyglądać jak by ci ktoś przypierdolił w te wary? OHYDA!!

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.12.2020 o 18:57, AnnaW. napisał:

Powiększałam usta 3 razy w ciągu 4 lat i najbardziej podoba mi się efekt z użyciem kwasu hialurinowego. Ostatnio robiłam w klinice Unident Union i jeśli kolejny raz zdecyduję się na ten zabieg to na pewno ponownie wybiorę tę klinikę. Mam pięknie wymodelowane usta, nie są zbyt duże i sztuczne, kąciki ust uniesione a zmarszczki wokół zniwelowane. Dokładnie o to mi chodziło

Nie wiem co to za moda powiększania warg? Ohyda! Można się porzygać na sam widok. 

Odnośnik do komentarza

Ja powiększałam usta kwasem hialuronowym u https://estmedica.pl/zabieg/powiekszanie-ust/  I polecam. Tam ci podpowiedzą i doradzą najlepszą i najbezpieczniejszą opcję dla ciebie. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu - bardzo naturalnie to wygląda, nie ma efektu karpia. Usta są symetryczne,  a ja w końcu pozbyłam się największego kompleksu. Jak ktoś nie wie, że powiększałam usta, to nie dojrzy się, że coś robiłam. Naprawdę super efekt!

Edytowane przez Lora
Odnośnik do komentarza
Gość naturalny wygląd
7 godzin temu, Lora napisał:

Ja powiększałam usta kwasem hialuronowym u https://estmedica.pl/zabieg/powiekszanie-ust/  I polecam. Tam ci podpowiedzą i doradzą najlepszą i najbezpieczniejszą opcję dla ciebie. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu - bardzo naturalnie to wygląda, nie ma efektu karpia. Usta są symetryczne,  a ja w końcu pozbyłam się największego kompleksu. Jak ktoś nie wie, że powiększałam usta, to nie dojrzy się, że coś robiłam. Naprawdę super efekt!

OHYDA!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...