Skocz do zawartości
Forum

Połykanie jaj tasiemca na odchudzanie


Gość anonimus1212

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimus1212

witam , mam spora nadwage zktóra nie moge sobie poradzić mam ok 170 i waże 105 kg chciałabym bardzo schudnąć ale próbowałam wszystkiego ....czytałam ze można szybko schunąć łykając jaja tasiemca to prawda??

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze widac zle próbowałaś. Jakbys chciala schudnac to bys schudla po prostu jestes leniwa i nie chcesz schudnac. Znam ludzi co po 50 kg scfhudli bo chcieli. Ty nie chcesz wolisz isc na latwizne. Lyknij jaja tasiemca na to samo wyjdzie co se noge utniesz powodzenia w wydalaniu go zezre Ci pol zoladka gratuluje glupoty. Latwiej isc na latwizne oczywiscie skoro jest sie leniwą

Odnośnik do komentarza

ja uważam, że to jest głupota która może skończyć się tragicznie. Nie wiem dlaczego ludzie są tak zdesperowani czy moze są tak głupi. Ja tez walcze z nadwaga i powiem Ci jedno - słaba wola i lenistwo jest przyczyna nadwagi nie mozna nie schudnac jesli sie chce. Ja schudlam z 10 kg potem przytylam z 8 teraz schudlam 4 i przytylam 2. Waga mi skacze bo sie nie przykladam ale wiem ze mozna.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Witam,
To bardzo zły pomysł. Tasiemiec jest pasożytem, którego rozwój w ciele człowieka może doprowadzić do wielu chorób a nawet śmierci. Efekt nie jest warty takiego zagrożenia jakie niesie za sobą ten sposób.
Lepszym rozwiązaniem jest dieta i duża dawka ruchu. Jeżeli próbowałaś diet ( zastanów się czy rzeczywiście ściśle trzymałaś się ich zaleceń) i pomimo tego nie schudłaś to może warto zbadać poziom hormonów tarczycy, hormonów płciowych oraz zmierzyć poziom cukru. Być może Twoja nadwaga ma przyczyny zdrowotne, w takim przypadku najpierw będziesz musiała poprawić stan zdrowia a dopiero potem stosować dietę.
Pamiętaj iż tabletki z jajami czy główka tasiemca nie są dopuszczone do sprzedaży na rynku Polskim. Dostępne tabletki pochodzą z niepewnych źródeł i tak naprawdę nie wiesz co w nich jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...