Skocz do zawartości
Forum

Dieta odchudzająca przy karmieniu piersią


Gość za...05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Jestem od niedawna mamą. W prawdzie moja córeczka skończyła już 3msc. A ja postanowiłam zrzucić zbędne kg. Moja córeczka jest karmiona przeze mnie piersią w związku z czym_ Proszę o liste produktow jakie mogę spożywać? Jakie produkty najlepiej ze sobą nie łączyć, a jakie łączyć? Z góry dziękuję z pomoc :)
Pozdrawiam serdecznie
Marta

Odnośnik do komentarza

Witam,
W przypadku gdy nadal karmisz piersią dieta odchudzająca jest niewskazana, ponieważ wpłynęło by to na jakość i ilość mleka. Radzę poczekać, aż dziecko nie będzie karmione piersią. A do tej pory proszę zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Chodź na spacery, ćwicz w domu. Możesz zapisać się na basen, aerobik czy inne zajęcia sportowe w Twojej okolicy. W ofertach klubów fitness jest wiele propozycji dla młodych mam.

Odnośnik do komentarza
Gość joasia2028

am jestem mama dwojki skarbow ....Pierwsze dziecko urodziłam 2010r wtedy ważyłam 50 kg w tym samym czasie rzuciłam palenie i po ciąży ważyłam juz 70 kg na 170cm wzrostu ....... W lipcu 2012 r. Urodziłam 2 synka i po mimo że nadal karmie piersią to stoje z wagą 75 kg i mam sporą oponkę .Dodam że 2 ciąże zakończyły się cc ......Proszę o radę jak pozbyć sie oponki i zejść z wagi..

co jesc ???????

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...