Skocz do zawartości
Forum

Skąpe krwawienie, zawroty głowy i ból piersi a ciąża


Gość bu...80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzbuje porady . Od dwoch miesiecy zamiast okresu mam sama krew I to nie obficie a w dodatku zamiast jak zawsze 7 dni to tylko 3 -4 dni . W okresie 3 ostatnich miesiecy zdazyly mi sie ze 4 razy zawroty glowy I mdli mnie czasami ale nie czesto .strasznie mnie teraz wysypuje na buzi .Czuje sie zmeczona I czasami spiaca . Teraz znowu mam plamienia nie okres I z dwa tygodnie przed bolaly mnie piersi ale nie tak jak zawsze cale piersi tym razem tak inaczej bo tylko sutki.I dotego mam zmienny nastroj przed plamieniami placze za chwile sie smieje I znowu placze .Z moim narzyczonym jestem juz 8 lat I sie nie zabezpieczamy bo chcielibysmy miec dziecko.Czy ja jestem w ciazy??? Czy to moga byc jej objawy??

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ponieważ współżyje Pani z partnerem bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży istnieje. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić, czy jest Pani w ciąży. Proszę bowiem zauważyć, że opisane objawy są bardzo subiektywne, czyli nie miarodajne. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy lub poziom hormonu beta-HCG z krwi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...