Skocz do zawartości
Forum

Jak się masturbować?


Fragola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Zupełnie się zgadzam z przedmówca od czasu do czasu tylko po jeżeli co dzień to uzależnienie murowane.Moją najlepsza forma masturbacji jest cieplutki strumień wody z prysznica prosto na łechtaczkę i po dwóch minutach orgazm murowany ,łechtaczkowy ale tak przyjemny i silny że zamiast wyjść z wanny to się z niej wytaczam .polecam :).

Odnośnik do komentarza

jestem młodą osobą, która zaczeła mieć potrzeby seksualne, mam chłopaka z którym współżycie nie jest problemem, jednak nie chce jeszcze tracić dziewictwa, myślę że warto jeszcze poczekać.. próbuję robić coś sama, jednak skutek nie jest taki jakiego oczekiwałam.. chyba nie do końca umiem "to robić" jak zauważyłam chyba najbardziej działa na mnie "woda z prysznica" jest to przyjemne, jednak czegoś mi brakuje.. próbuje też wykorzystywać swoje palce, jednak chyba sobie nie radzę, nie chcę dokonywać "penetracji" - chyba tak to sie nazywa(tzn, nic wkładać) interesuje mnie orgazm łechtaczkowy, jednak .. nie potrafię go osiągnąć.. miałby ktoś jakieś propozycje.. ? przepraszam za swą otwartość.. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Karinkaaa

moj niezawodny sposob to: najpierw zaczynam od telikatnego pieszczenia lechtaczki. gdy pochwa juz sie troche rozszerzy wkladam do niej najczesciej uchwyt od szczotki do wlosow. Klade sie w wygodnej pozycji. zaczynam nim co raz szybcie poruszac jednaczesnie zwiekszajac szybkosc i naciska podczas pieszczenia lechtaczki. gdy juz czuje ze jestem bliska orgazmu, lekko unosze biodra i mocno sciskam miescie pochwy. jeszcze bardziej zwiekszam tempo stymulacji i ruchow w pochwie. wtedy dostaje silnych skurczow i zaczynam jeczec z rozkoszy!

Odnośnik do komentarza

Widzę, że wiesz, że brak rozładowania energii seksualnej u kobiet może sprzyjać guzom w macicy i nerwicom/depresjom.
Metoda: umyć cipkę, obciąć na krótko paznokcie u ręki, umyć dłoń, naoliwić palec KY, i delikatnie pocierać łechtaczkę, aż do wyzwolenia rytmicznych skurczów mm pochwy i lubricatio, co jest oznaką orgazmu.. Po orgazmie umyć cipkę i hartować chłodną wodą. Nie przesadzać z ilością, bo to osłabia Układ Immunologiczny. Optymalna ilość to 3 x tygodniowo. Zamiast palca można użyć dilda średniej wielkości penisa: l=12 cm śr. 3cm
Ponieważ sperma jest lekarstwem, to jednak poszukać mężczyznę, a najlepiej męża.

Odnośnik do komentarza

~nucia
Jak mam sama sobie pieścić łechtaczke, gdzie do końca wkładać? jak? pomocy?

JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Nucia, albo głupa rżniesz, albo jesteś z anatomii ciemna jak tabaka w rogu, albo jesteś dzieckiem!!!
Łechtaczka ma wielkość dojrzałego groszku, leży parę cm poniżej spojenia łonowego. Jest delikatna, silnie unerwiona i ukrwiona!!! Nie można jej trzeć brudnymi i szorstkimi łapami, bo można ją uszkodzić!!! Trzeba pieścić ją delikatnie z użyciem lubrykanta poślizgowego KY. Ponieważ śluz po orgazmie jest pożywką dla bakterii, należy zaraz umyć cipkę. Poza tym jeśli tego nie zrobisz, to będą wołać za tobą: oooo, poszła fabryka śledzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

gdybyś żyła w czasach napoleońskich, to mogłabyś nie myć cipki, gdyż taki smród byłby dla Napleończyków afrodyzjakiem.
Notabene, Napoleon swojej Marysieńce nie pozwalał myć cipki na miesiąc przed jego przyjazdem na seks.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...