Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Fragola

Jak się masturbować?

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, powiedzcie jak się masturbujecie? opiszcie to dokładnie. Mam problem z osiągnięciem orgazmu i chcę zacząć sama od siebie ale nie wiem jak się do tego "zabrać" proszę pomóżcie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pyzulka

Fragola zaglądnij do wątka ,,Brak orgazmu podczas stosunku i w czasie masturbacji''. Tam opisałam swoje dwa niezawodne sposoby :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość forest21

najlepiej to sie nie masturbować, bo to nie jest naturalne, oszukiwanie siebie i organizmu, a jak sie uzależnisz to bedziesz miała przej*****

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość abc...

nie masturbuj się,to prędzej czy pózniej wpłynie negatywnie na twoją psychikę.najgorzej zacząć,a potem to faktycznie może przerodzić się w uzależnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Riiri

ale czemu ma to od razu przechodzić w uzaleznienie? Wszystko dla ludzi. Tylko to trzeba robić z umiarem i wyczuciem. Jeśli będzie to robić tylko od czasu do czasu to wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kiciia

Witam . Zupełnie się zgadzam z przedmówca od czasu do czasu tylko po jeżeli co dzień to uzależnienie murowane.Moją najlepsza forma masturbacji jest cieplutki strumień wody z prysznica prosto na łechtaczkę i po dwóch minutach orgazm murowany ,łechtaczkowy ale tak przyjemny i silny że zamiast wyjść z wanny to się z niej wytaczam .polecam :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Riiri

ja próbowałam tego z wodą i jakoś nie wyszło... mi pomaga stymulacja palcem,takie delikatne pukaniu i gładzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aaaaa

jestem młodą osobą, która zaczeła mieć potrzeby seksualne, mam chłopaka z którym współżycie nie jest problemem, jednak nie chce jeszcze tracić dziewictwa, myślę że warto jeszcze poczekać.. próbuję robić coś sama, jednak skutek nie jest taki jakiego oczekiwałam.. chyba nie do końca umiem "to robić" jak zauważyłam chyba najbardziej działa na mnie "woda z prysznica" jest to przyjemne, jednak czegoś mi brakuje.. próbuje też wykorzystywać swoje palce, jednak chyba sobie nie radzę, nie chcę dokonywać "penetracji" - chyba tak to sie nazywa(tzn, nic wkładać) interesuje mnie orgazm łechtaczkowy, jednak .. nie potrafię go osiągnąć.. miałby ktoś jakieś propozycje.. ? przepraszam za swą otwartość.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jasmi

wiele kobiet ma orgazm podczas zabaw strumieniem wody. Po prostu musisz znaleźć ten typ i taki rodzja bodźców który najlepiej będzie działam na ciebie. Bo na kazdą kobietę działą co innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karinkaaa

moj niezawodny sposob to: najpierw zaczynam od telikatnego pieszczenia lechtaczki. gdy pochwa juz sie troche rozszerzy wkladam do niej najczesciej uchwyt od szczotki do wlosow. Klade sie w wygodnej pozycji. zaczynam nim co raz szybcie poruszac jednaczesnie zwiekszajac szybkosc i naciska podczas pieszczenia lechtaczki. gdy juz czuje ze jestem bliska orgazmu, lekko unosze biodra i mocno sciskam miescie pochwy. jeszcze bardziej zwiekszam tempo stymulacji i ruchow w pochwie. wtedy dostaje silnych skurczow i zaczynam jeczec z rozkoszy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Loo

A czy dziewictwo to stan umysłu, czy błona w pochwie? Wydaje mi się, że raczej to pierwsze, ale jak kto woli.
Co do technik... musisz sama eksperymentować, bo każdy organizm reaguje inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nucia

Jak mam sama sobie pieścić łechtaczke, gdzie do końca wkładać? jak? pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mloda5

ja polecam masturbacje kleczac - bardzo szybko poruszam palcami w rejonie lechtaczki, jednoczesnie masuje piersi i przyjemnosc gwarantowana;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość metoda

Widzę, że wiesz, że brak rozładowania energii seksualnej u kobiet może sprzyjać guzom w macicy i nerwicom/depresjom.
Metoda: umyć cipkę, obciąć na krótko paznokcie u ręki, umyć dłoń, naoliwić palec KY, i delikatnie pocierać łechtaczkę, aż do wyzwolenia rytmicznych skurczów mm pochwy i lubricatio, co jest oznaką orgazmu.. Po orgazmie umyć cipkę i hartować chłodną wodą. Nie przesadzać z ilością, bo to osłabia Układ Immunologiczny. Optymalna ilość to 3 x tygodniowo. Zamiast palca można użyć dilda średniej wielkości penisa: l=12 cm śr. 3cm
Ponieważ sperma jest lekarstwem, to jednak poszukać mężczyznę, a najlepiej męża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość do Nuci

~nucia
Jak mam sama sobie pieścić łechtaczke, gdzie do końca wkładać? jak? pomocy?

JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Nucia, albo głupa rżniesz, albo jesteś z anatomii ciemna jak tabaka w rogu, albo jesteś dzieckiem!!!
Łechtaczka ma wielkość dojrzałego groszku, leży parę cm poniżej spojenia łonowego. Jest delikatna, silnie unerwiona i ukrwiona!!! Nie można jej trzeć brudnymi i szorstkimi łapami, bo można ją uszkodzić!!! Trzeba pieścić ją delikatnie z użyciem lubrykanta poślizgowego KY. Ponieważ śluz po orgazmie jest pożywką dla bakterii, należy zaraz umyć cipkę. Poza tym jeśli tego nie zrobisz, to będą wołać za tobą: oooo, poszła fabryka śledzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nuciaa

gdybyś żyła w czasach napoleońskich, to mogłabyś nie myć cipki, gdyż taki smród byłby dla Napleończyków afrodyzjakiem.
Notabene, Napoleon swojej Marysieńce nie pozwalał myć cipki na miesiąc przed jego przyjazdem na seks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...