Skocz do zawartości
Forum

Krzywy penis w dół


Gość Warszawiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warszawiaczek

Witam , mój penis podczas wzwodu jest krzywy w dół z tego co widze moge go ręką jako tako wyprostować, ktoś na innym forum powiedział ze raczej potrzebny jest zabieg inni ze nie i jest ok a ja sie troche boje, z tego wszystkiego boje sie nawet mojego pierwszego razu... tu fotki :
Gdy prostuje reka na sile (przy max wzwodzie tak nie moge prostowac):
http://www.picshot.pl/public/view/234436
A tu dwie fotki gdy skrzywione przy wzwodzie:
http://www.picshot.pl/public/view/234437
i ta (wymazałem cos ze zdjecia nie patrzec) :
http://www.picshot.pl/public/view/234439
a tu jeszcze jak siedze a on stoi do góry:
http://www.picshot.pl/public/view/252160
I nie wiem czy bać sie pierwszego razu czy bezdie ok czy lepiej operacja.

Odnośnik do komentarza
Gość warszawiaczek

No tak tez słyszałem ze wygięcia dają lepsze doznania, tylko chciałbym aby sie wypowiedzial jakis facet lub kobieta którzy mieli z takim kształtem jak moj stycznosc, bo nie wiem czy moja krzywizna nie jest zbyt wielka i nie bedzie przeszkadzac w stosunku a jednak operacji sie troche bym bał bo róznie to bywa.

Odnośnik do komentarza

wybacz, że nie będę się zbytnio przyglądał fotkom, ale szybki rzut okiem daje pewne spojrzenie na sytuacje - wygięcie jest spore, myślę, że przy pełnym wzwodzie nie będzie to problemem. czy będzie odebrane pozytywnie - tu już wchodzą w grę indywidualne predyspozycje, jedna lubią wygięte, drugie proste - to jak z piersiami - jedni wolą duże, inne małe.. jednak przy większym wygięciu myślę, że może się pojawić problem w momencie, gdy nie będzie pełnego wzwodu. może się pod pewnym naporem wygiąć jeszcze bardziej przez to wejście będzie utrudnione.

musisz się go nauczyć używać, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość warszawiaczek

To troche podniesliscie mnie na duchu ;p Nie chciałbym mieć operacji bo lubie swojego penisa :D i mam nadzieje ze bedzie ok ;p chodz myslalem ze takie zakrzywienie zwieksza doznania ze tak powiem "od tyłu " a tu słysze ze sprawialoby ból ale fajnie ze z innymi pozycjami powinno być ok ;)

Odnośnik do komentarza
Gość warszawiaczek

No jak widac ja w temacie podałem fotki i sam nie wiem jak to będzie bo mój tez wygięty dośc sporo ale u Ciebie to juz całkiem zle, nie masz wyjscia tylko zabieg Cie ratuje, ja chce go uniknąc i mimo ze wiele osob mowilo ze z moim skrzywieniem bedzie ok to i tak wole sam sie przekonac.

Odnośnik do komentarza
Gość warszawiaczek

No zabieg chirurgiczny który polega na prostowaniu, jak takim penisem zamierzasz uprawiać seks, to na bank uniemożliwi Ci stosunek, popatrz na moje fotki, skoro ja sie bałem ze nie bede mógł bez problemów uprawiać seksu to co dopiero ty.

Odnośnik do komentarza
Gość warszawiaczek

Z tego co wiem idziesz do normalnego lekarza rodzinnego ten kieruje do urologa a ten na zabieg na koszt NFZ, tylko ze takowe prostowania nie zawsze wychodzą i dużo ludzi woli prywatnie, podobno dr. Perdzyński jest dobry ale prywatnie kosztuje to około 3000zł.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś oglądałam ten program " Wstydliwe Choroby " czy cos takiego i zgłosił sie do nich dorosły mężczyzna z takim problemem i okazało sie że to jakieś schorzenie czy coś tam, sama już nie pamietam ale wiem tyle, że przeszedł zabieg, który polegał na wycięciu jakiegoś malutkiego kawałka mięśnia z pensa i po kłopocie. Zabieg był bardzo, krótki a facet niemal skakał z radochy xD

Odnośnik do komentarza
Gość warszawiaczek

Cos tam sie wycina, zabieg niby nie skomplikowany ale widzialem tez okaleczenie i wykrzywienia, tak wiec lepiej isc prywatnie i zaufanie. Sam sie boje jak pojdzie moj 1 raz bo sam mam krzywego fotki w temacie :D ale jak widze to tu ludzie mają czasem gorzej, ja mam chociaz nadzieje ze byc moze bedzie ok a on to na bank bedzie mial problem przy stosunku bo niby jak z takim mocnym skrzywieniem.

Odnośnik do komentarza

Warszawiaczku, na Twoim miejscu najpierw bym spróbował. Penisy bywają wygięte pod różnymi kątami, ale wszystko działa dobrze :) Najpierw spróbuj, bo może się okazać, że szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Heroo - pierwszy raz coś takiego widzę O_o. Idź chłopie do lekarza i to szybko i najlepiej niech on się wypowie co z tym dalej robić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...