Skocz do zawartości
Forum

Duży brzuch przy problemach z wagą


Gość Natheus

Rekomendowane odpowiedzi

Traciłam motywację na bieganie czy na brzuszki chciałam też żeby rodzice mnie zapisali na siłownię albo do jakiegoś klubu sportowego ale z czasem mi przeszło nawet nie miała bym kiedy chodzić na siłownię czy do klubu bo w szkole jestem codziennie do 3:35 i jeszcze muszę odrobić lekcję i nawet dla siebie nie mam czasu już nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza

Najlepszym sposobem jest zrobienie sobie tygodniowego planu pracy ze sobą. Mój syn też miał 100 ooo wymówek, że nie ma czasu. Ale jak zrobiliśmy grafik tygodniowy jego obowiązków ( każdy dzień zaplanowany od 7,15 - do 22,30 z przedziałem co 30 minut ) z uwzględnieniem wszystkich zajęć, łącznie z określeniem od 1 do 5 priorytetu ważności danego zajęcia to nagle okazało się, że na wiele rzeczy znalazł się czas. Następnie za 2 tygodnie zrobiliśmy korektę planu i zaczęło prawie (tak na 90 % ) wychodzić. Myślę, że jest to chyba pierwszy krok do znalezienia utraconych godzin.
Drugim sposobem jest "fotografia tygodnia" czyli notes i zapisywanie co się robi i potem analiza tego. Acha zapomniałem dodać, że należy analizować każdy tydzień i albo siebie w drobny sposób nagradzamy, np kino lub ciacho , albo mała kara dla siebie. Po półtorej miesiąca zaczęło to już funkcjonować w miarę bezboleśnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...