Skocz do zawartości
Forum

Walka o małżeństwo


Gość amstaf

Rekomendowane odpowiedzi

twierdz ze nie ma do mnie zaufania i wsumie to ma prawo tak myslec poniewaz ostatno dotarlo do nie troche plotek od ludzi ktorzy zle mi zycza i podejzewa mnie o zdrad ale zapewnialem ja ze to sa bzdury i naprawde jaj nigdy nie zdradzilem do tego bylem ostatno w dolku finansowym ale juz sie z niego wygrzboje i twierdzi ze jej nie szanuje bo wole gadac kolegami o naszych problemach jak z nia ale my ostatnio wogole nie gadalismy a ja tez musialem to z siebie wyrzucic a moi koledzy uprzejmie jej donosili i jeszcze do tego ubarwiali nie wiem dlaczego slucha ich a nie mnie

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim koledzy do wymiany. Nawet jak by to była prawda co to za koledzy którzy Cię wydają żonie. Ty piszesz , że przekazują jej same kłamstwa - po co? Może ktoś ma w tym jakiś cel? Piszesz o terapii , idźcie na nią to może przynajmniej będziesz miał okazję wszystko wyjaśnić.
PS. Na 99% się mylę a zastanów się czy najlepszą metodą obrony nie jest atak - może to ona ma coś na sumieniu. Może szuka pretekstu na odejście. Może po prostu jej jest źle z Tobą a łatwiej odejść gdy jest winny. Najprawdopodobniej ktoś Wami gra i manipuluje. Jak najdalej od takich przyjaciół a sami się dogadacie. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza

tak ale jak ja przekonac zeby nie szla na terapie tylko po to zeby mi udowodnic ze mnie nie kocha tylko otworzyla sie na nia w pozytywnym sensie. a co do sumienia mojej zony to 100% zaufania nigdy nawet nie dala mi powodow do jakiej kolwiek zazdrosci moze bylem za malo zazdrosny

Odnośnik do komentarza
Gość Ciasteczkowy Potwór

Współczuję, gdyż kobieta która mówi, że chce odejść ma wszystko przemyślane i po prostu jest na to gotowa w 100 %. Gdyby Ci ufała i wierzyła i chciała tak po prostu z Tobą być to w żadne plotki by nie zawierzała. To jest pretekst, wymówka. Atakując na pewno ma nie czyste sumienie. No sorki że tak bezpośrednio i bez kolorowania. Ona na pewno kogoś znalazła i żeby łatwiej jej było odejść zwala winę na Ciebie. Przykre ale prawdopodobnie prawdziwe. Próbuj ale wątpie, że to się uda.

Odnośnik do komentarza

juz nic nie wiem rano do mnie mowi kochanie i sie usmiecha a wieczorem jest gotowa mi torby za drzwi wystawic co ja robie nie tak, nawet juz ja odciazam w obowizkach domowych myje garki gotuje itd daje jej czas na rozwijanie sie bo twierdzi ze tego potrzeboje a przez ostatnie 5 lat nie przeszkadzalo jej bycie matka i zona i niczego nigdy wiecej od niej nie wymagalem poszedl bym juz z tad ale nie ptrafie tak mocno je kocham rodzice mnie skrzywdzil bo mimo problemow nigdy sie nie rozeszli a ona niestety chowala sie bez ojca i w dodatku nie zna prawdy o rozstaniu ich rodzicow

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...