Skocz do zawartości
Forum

Naturalne afrodyzjaki


Gość Szczery

Rekomendowane odpowiedzi

No wlaśnie sama ostatnio wyczytałam o tych wszystkich afrodyzjakach i interesuje mnie czy działają czy nie. Od jakiegoś czasu mam problem z ochotą na seks. Niby jest okazja bo ostatnio często dzieciakami opiekuje sie mama ale po prostu nam się nie chce. Nie jest zdecydowanie tak jak było na początku zwiazku :(

Odnośnik do komentarza

Z naturalnych na pewno lubczyk czy czekolada, poza tym jako naturalne afrodyzjaki są traktowane owoce morza tak wiec jeśli lubicie to możesz przyrządzić na kolację ostrygi czy małże czy krewetki. z przypraw oprócz wspomnianego lubczyku takie działanie mają gałka muszkatołowa, kardamon czy papryczka chili. Na wieczór fajna bielizna oraz czerwone wino ( ale nie za dużo bo nadmiar może podziałać negatywnie zarówno na libido jak i na Twoje odczucia podczas uprawiania seksu). Z tych gotowych już polecam Sex elixir. Nie wierzyłam w działanie takich środków dopóki nie spróbowałam z ciekawości. I okazało sie, ze naprawdę bardzo mocno podnosi ochotę na seks. Zarówno u mnie jak i u niego! Czy przypadkiem stres nie jest u Was problemem? Powinniście na pewno spróbować go zmniejszyć bo moze znacznie obniżyć ochotę na seks.

Odnośnik do komentarza

Bardziej niż stres powodem jest zmęćzenie. Mamy małe dziecko, jest i tak o wiele lepiej niż wcześniej bo mamy pomoc ale i tak czasami padam po całym dniu na nos. Tak, że nie mam ochoty na współżycie. I zastanawiam się czym podkręcić atmosfere :)

Odnośnik do komentarza
Gość lalalalret

Naturalne afrodyzjaki próbowaliśmy z mężem prychciliśmy cały dzień a gdy doszło co do czego to ...........dostaliśmy wzdęć i czar prysł. :( Zaczęliśmy szukać różnych testować cuda i zostaliśmy przy dwóch specyfikach na podniecenie. Mój mąż bierze godzinę przed seksem tabletki Prosent 600 sama czuję jak po nich dostaje takiego jakby to nazwać męskiej siły szczególnie to czuję jak dochodzi we mnie ma po nich bardzo duży wytrysk nie sądziłam że można to czuć w środku. Ja stosuję tabletki Feminam Libido ułatwiają mi dojście mam po nich lepiej nawilżoną pochwę i do tego czuję jakby takie szaleńcze pożądanie. Kilka godzin zabawy mamy po nich.

 

Odnośnik do komentarza

czy chodzi Ci o feromony? Bo afrodyzjaki to środki, które maja wywołać w nas większa ochotę na seks. A feromony to środki,które mogą spowodować lepsze nastawienie wobec nas tej drugiej osoby ?
Aktualnie mam pheromone essence. Na początku byłam pewna, że to nie podziała, jednak z czasem przekonałam się, że jednak działanie jest i to pozytywne. Inni są o wiele lepiej do mnie nastawieni. Jest zdecydowanie lepsze przyciąganie.Tylko kup sobie porządne, droższe a nie jakieś tanie z allegro. Polecam Pheromone essence. Wystarczy jedynie kropla,potem możesz to przykryć swoim zapachem.

Odnośnik do komentarza

Stacjonarnie nie ma pojęcia. Nie widziałam ich w naturze ani w sephorze. Sama zamawiałam przez internet. Poszukaj w sklepach. Ogólnie powiem Ci, ze strasznie się na nie napaliłam jak zamawiałam bo wiele dobrego o nich przeczytałam no i…. nie zawiodłam się. Zdecydowanie dodają pewności siebie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...