Skocz do zawartości
Forum

Termoloki a lokówka


Gość cy cy cy k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cy cy cy k

Cześć :P
sorki jeśli o tym było ale mam problem. Kocham krecone wlosy ale trwała nie zawsze wchodzi w grę. Kręcę lokówką lub na wałki ale dowiedziałam sie o termolokach - wałkach + temperatura. Czy ktoś stosuje? Gdzie to mozna kupic za ile i czy warto :D

Odnośnik do komentarza

Termoloki są fajna alternatywa dla lokówki jeśli potrzebujemy same zrobić sobie fryzurę i chcemy mieć włosy odbite od nasady. To jaki będzie skręt zależy od grubość wałków. Odradzam jedynie stosowanie ich codziennie przy włosach delikatnych i suchych, gdyż można mocno je uwrażliwić. Stosowanie raz na tydzień czy na specjalne wyjścia jest jak najbardziej wskazane. Pamiętajmy zawsze przy ich nakręcaniu o termoochronie.

Odnośnik do komentarza

Używałam ale niestety dla mnie trochę za trudne w obsłudze i zdążyłam się poparzyć. Teraz mam taką fajną lokówkę automatyczną z babyliss i ona bardzo szybko kręci włosy. Wybrałam jeszcze model z czujnikiem temperatury bo już kilka razy miałam problem ze spalonymi włosami, także teraz już nie cierpią :)

Odnośnik do komentarza
Gość finialka

A ja swoją lokówkę automatyczną od babyliss zamówiłam właśnie w Euro, a na dodatek w prompcji za złotówkę dostałam od nich prostownicę, więc sztos zupełny! Teraz tylko czekam, aż dostarczą towar do sklepu i biegnę odebrać :D

Odnośnik do komentarza
Gość mammammia

Lokówką idzie szybciej. Zwłaszcza automatyczną, kupiłam niedawno i jestem mile zaskoczona jak dobrze mi to idzie. Mam babylissa curl secret 1600E. Chyba jakaś nowość, ale sprzedawca polecał i kilka dobrych opinii już było, więc się skusiłam. Bałam się, ze mogę nie ogarnąć takiego sprzętu, a tymczasem okazało się, ze to łatwiejsze niż użycie zwykłej lokówki, bo właściwie wszystko dzieje się samo, ja tylko ustawiam czas i temperaturę i trzymam ;)

Odnośnik do komentarza

myślę że z tym termoloków babyliss będziesz zadowolona, oni robią świetne rzeczy do układania włosów, termoloków akurat nie mam ale mam lokówkę i włosy się nią układa błyskawicznie i są bardzo trwałe a nie trzeba tony kosmetyków walić żeby się trzymały

Odnośnik do komentarza
Gość Anetaa1988

Ja mam termoloki, ale miałam problem z zakręceniem na nie włosów i zostałam przy tradycyjnej lokowce, mam taka z babylissa z serii creative i jestem z niej bardzo zadowolona, bo była w fajnej cenie, a za każdym razem czuje się jak po wizycie u fryzjera, wiec zaoszczędzam za każdym razem i czas i pieniądze

Odnośnik do komentarza

To ja z kolei mam tak nieporadne ruchy przy stylizacji włosów, że ani z termolokami ani z tradycyjną lokówką sobie nie radzę. Na szczęście mąż mnie dobrze zna i na urodziny mi sprawił lokówką automatyczną curl secret a babyliss, taką, która sama włosy nawija. Dzięki temu nie mam już problemów z kręceniem i układaniem włosów, wystarczy jedynie oddzielac równe pasma i wszystko super się układa i trzyma długo.

Odnośnik do komentarza

Super przykład solidnego rozwiązania - sprzet-fryzjerski.pl/termoloki-babyliss-pro-jumbo-12x38mm-bab3025e.html Można taniej, można drożej, ale w tym przypadku macie już jakość za rozsądną cenę. Tak więc odradzam nakręcanie się na kosmiczne zakupy. Może i owszem, kupicie coś wypasionego, ale tak naprawdę nic nie będzie z tego wynikać. 

Odnośnik do komentarza

Podrzucam trzecie rozwiązanie, dla mnie najlepsze. Lokówko-suszarka, ja mam babyliss AS520E, dwie pieczenie na jednym ogniu, układam włos podczas suszenia, więc oszczędzam sporo czasu. A w zależności od użytej nasadki mogę włosy zakręcic, wygładzić, a nawet wyprostować.

Odnośnik do komentarza
Gość Amelka2

ja do lokówki nie jestem jakoś przekonana. Dla mnie liczy się przede wszystkim porządną suszarka. Według mnie warto wybrać taką z możliwością regulacji siły nadmuchu jak i temperatury - coś jak ta  suszarka camry 2255 od Adler.  To przykład porządnej suszarki - suszenie naprzemiennie ciepłym i zimnym powietrzem zamyka łuskę włosa a także nie wpływa negatywnie na stan włosów czy skóry głowy

Odnośnik do komentarza

Używałam. Moim zdaniem łatwiej o dobry efekt, tylko zestaw musi być porządny. Zobaczcie np. tutaj - pro-sprzet.pl/babyliss-pro-termoloki-ceramiczne-ceramic-roller-set-20sztuk-bab3021e.html Ważne jest odpowiednie korzystanie. Jak dla mnie wpływ na włosy też jest lepszy niż w przypadku normalnej lokówki. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...