Skocz do zawartości
Forum

Orgazm senny


Gość Otoloto

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dręczący problem. Nigdy nie miałam orgazmu pochwowego, jednak w snach mam je niemalże co drugi dzień;/ zazwyczaj nad razem. Są one tak intensywne, że odczuwam skurcze na całym ciele. Czuję się jednak podle, ponieważ snią mi się rózni faceci. Przystojni(nawet ich nie znam), ale tez oblesni grubi faceci. Raz zdarzyła się nawet starsza kobieta ok 50lat. FUJ!! Mniet o strasznie obrzydza a jednak mam takie sny.. jak się ich pozbyć? Czuję się jakbym zdradzała swojego partnera, bo te sny z facetami sa jak na jawie. Chcę tego, i mam świadomośc że robię źle. Czasem jest to jak podwójny sen. Śni mi się, że myśle o tm, że to złe, ale zaczynam sobie wyobrażać jakiegos kolesia i sni mi się seks. Czuję się fatalnie z tym :(
Mam ok 23 lat, więc okres dojrzewania mam już chyba za soba..

Odnośnik do komentarza

Sny to jeszcze nie przęstępstwo. Po za tym słszałam, że nie należy ich brać dosłownie. Że są odzwierciedleniem jakiś naszych potrzeb, związków czy emocji związanych z jakimiś osobami. Ja na Twoim miescu bym się tym bardzo nie przejmowała

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczona

Otoloto, przeczytaj sobie czym jest świat astralny i seks astralny. Co noc wszystkie nasze ciała subtelne wychodzą z ciała fizycznego i podróżują po astralu. Być może kochasz się z osobami które mają w tym czasie OOBE lub też tylko śnią ale z zamiarem seksualnych wędrówek. Nie musisz mi od razu wierzyć, po protu zagłęb się w ten temat. Ja mam osobiście takie doświadczenia więc wiem co mówię. Jeśli jesteś "wyposzczona" w świecie fizycznym to nic dziwnego że Twoja podświadomość może sama szukać takich wrażeń lub przyciągać takie osoby które ich szukają. Nie pocieszę Cię niestety, istnieje duże prawdopodobieństwo że kochasz się z prawdziwymi osobami ( ich ciałami subtelnymi ). Gdyby to był tylko sen nie byłby tak realny jak go opisujesz, nie byłoby to prawie jak jawa. Seks astralny cechuje się właśnie taką realnością i ostrością doznań i obrazów.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wierzę w seks stralny, wydaje mi się to nierealne. W tych snach śni mi się nie raz mój facet, chociaż on w tym czasie nie śpi już.. i w ogóle niee duchy? Hehe. Dziś mi się śniło, że kochałam się ze swoim facetem, a potem on z inną kobietą i doszłam, aż miałam wytrysk rozlany na rekach. Ale to że miałam go na rękach również mi się sniło i że miałam wytrysk też. Czyli znowu podwójny sen- śniło mi się, że mi się sniło ^^

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...