Skocz do zawartości
Forum

Usuwanie tatuażu


Gość Pieseczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Juliaaaa

~Marcinrom
Ja już jestem po laserowym usunięciu tatuażu. Wybrałem kilinke miracki bo podobno mają najnowocześniejszy laser. Zabieg nie był wcale tak bolesny jak wszyscy straszą, na razie nei wiem jak to bedzie wyglądać jak się wszystko "wygoi" ale jestem dobrej myśli a specjaliści w klinice powiedzieli ze wszystko przebiegło wzorowo i wygląda dobrze.

Odezwij się do mnie mam kilka pytań do Ciebie w sprawie usuwania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Juliaaaa

~Aurelka1
widzę ,ze nie jestem jedyna , która korzystała z usług tej kliniki miracki . U mnie powód usunięcia był taki ,ze po prostu był to warunek postawiony mi przez nowego szefa .dlatego musiałąm usunąć tatuaż. A samą klinike wybrałam , bo po prostu wczesniej miałam już z nia doczynienia w sensie innych zabiegów .Oczywiście pozytywne . Generalnie to w Warszawie to jest chyba największa klinika . Tak coś mi sięwydaje przynajmniej . Co do samego zabiegu usuwania , jest bolesny , ale raczej mniej niż samo tatuowanie .

Jak efekty?

Odnośnik do komentarza

nieprawda ,ze usuwanie bardziej boli niz samo robienie tatuażu , tzn wszytsko zalezy od tego jakim laserem masz usuwany owy tatuaż , Ja np miałam okazje równiez usuwac go w Warszawie , padło akurat na klinikę Miracki , a zabieg wykonywany jest laserem picosure . I to co moge powiedzieć ,zę wiaodme ,ze zabieg nie łaskocze ale tragedii serio nie ma . I nie mam żadnych blizn jak narazie .

Odnośnik do komentarza

Cześć

W celu wybicia barwnika z tatuażu polecam laser Q- Switch firmy TriBeam. Zabiegi należy powtarzać do 4-6 tygodni. Ilość zabiegów oraz efekt jest uzależniony od koloru tatuażu oraz tego, w jaki sposób i gdzie został wykonany. Niestety zabiegi usuwania tatuażu są bolesne. Ciężko jest idealnie wybić cały barwnik tak aby nie pozostał żaden ślad po tatuażu (najczęściej jest to miejsce o nieco innym kolorze niż reszta skóry wokół).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość tattoink

Usuwanie laserem podobno wcale nie jest aż tak bolesne, na pewno nie bardziej niż robienie tatuażu. A kojarzycie może ten laser discovery pico? Podobno jakaś nowość i najlepiej usuwa tatuaże ze wszystkich laserów dostępnych na rynku

Odnośnik do komentarza

ale to chyba naturalne ze bedzie bolalo. przeciez bolalo samo wykonanie tatuazu, a ze za bledy trzeba placic to nie ma co narzekac ;/ ja usuwalam dosyc spory tatuaz z karku w Klinice Beuty Skin w Warszawie laserem metodą Q-Switch ale bol dalo sie przezyc. dla mnie gorszym przezyciem bylo zrobienie dziary. W klinice bylo milo i naprawde spoko to wspominam

Odnośnik do komentarza

Usuwałam tatuaż w Szczecinie w klinice Zawodny gdzie pojawiła się niedawno metoda Picosure. Podczas konsultacji dowiedziałam się wszystkich niezbędnych szczegółów i zabiegi rzeczywiście były mało bolesne, tylko przez jakiś czas miałam odbarwioną skórę w miejscu starego tatuażu.

Odnośnik do komentarza

tatuaż miałam usuwany w elite w warszawie na złotej. Zabieg sam w sobie nie jest jakiś bolesny, ale to pewnie zasługa tego nowoczesnego lasera. Usuwanie nie trwało też jakoś długo. Także da się to jak najbardziej przeżyć :) Tatuaż jest teraz ledwie widoczny i naprawdę trzeba się mocno przyjrzeć żeby go dostrzec

Odnośnik do komentarza

Skuteczną metodą usuwania tatuażu jest zastosowanie laseroterapii, konkretnie lasera Q-Switch. W czasie zabiegu pigment zostaje wybity przez wiązkę laserową i usunięty przez układ immunologiczny. Zabieg jest dosyć bolesny, ale opcjonalnie można zaaplikować znieczulenie miejscowe. Najskuteczniejsza jest ta metoda w przypadku tatuażu czarnego. Zwykle potrzebujemy 6-8 zabiegów, aby pozbyć się barwnika. W przypadku kolorowych tatuaży może być potrzebne wykonanie większej ilości zabiegów. Zabiegi wykonuje się co 8-10 tygodni. Głównymi przeciwwskazaniami są ciąża, okres karmienia piersią, nowotwory w historii, niektóre choroby przewlekłe, stosowanie leków swiatlouczulajacych.

Odnośnik do komentarza
Gość Kingaaa87

Od dłuższego czasu miałam zamiar pozbyć się tatuażu na nodze, który zrobiłam sobie będąc nastolatka. Początkowo chciałam go przykryć jakimś coverem jednak ostatecznie zdecydowałam się na całkowite usunięcie „błędów młodości”. Długo szukałam sprawdzonego miejsca i koleżanka poleciła mi klinikę Dr
Legrand w Krakowie. Najpierw umówiłam się na konsultacje do pani kosmetolog która rzetelnie wytłumaczyła mi jak będzie wyglądał zabieg, jakie są przeciwskazania do zabiegu i jak powinnam się do niego przygotować. Jestem po pierwszym zabiegu i tatuaż już znacznie się rozjaśnił. Nie mogę doczekać się już efektu końcowego. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość Małgosiasamosia

Osobiście polecam usuwanie tatuazu w klinice Dr Lgerand w Krakowie. Pracują na laserze Q-switch Alma Harmony który całkowicie usuwa tatuaż bez jakichkolwiek blizn czy nieestetycznych śladów. Osobiście jestem po 3 już zabiegu i jestem zachwycona efektami jakie już udało się osiągnąć. Tatuaż znacznie się rozjaśnił. Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość ulkaqink

Ja swój błąd młodości usunęłam w klinice Zawodny gdzie korzystają z nowej metody lasera Picosure, który jest skuteczniejszy i mniej bolesny od klasycznych metod. Doktor planował ok 5 zabiegów i rzeczywiście wystarczyły 4 spotkania. Po zabiegu zostało mi lekkie przebarwienie na skórze, ale z czasem kolor zrównał się. Cieszę się i polecam bo fachowo i konkretnie.

Odnośnik do komentarza

Usuwanie tatuażu to poważna decyzja. Jak każdy zabieg, tak i ten niesie za sobą ryzyko powstania skutków ubocznych. W tym przypadku mogą się pojawić różnego typu powikłania, dlatego bardzo ważne jest, żeby to była decyzja przemyślana, a osoba mająca wykonać zabieg odpowiednio przeszkolona i doświadczona. Obecnie laseroterapia rozwija się bardzo prężnie technologicznie i dostępne są coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze metody usuwania niechcianego tatuażu i to w przypadku większości kolorów.

Odnośnik do komentarza

Mgr Aleksandra Jaśkowska
Usuwanie tatuażu to poważna decyzja. Jak każdy zabieg, tak i ten niesie za sobą ryzyko powstania skutków ubocznych. W tym przypadku mogą się pojawić różnego typu powikłania, dlatego bardzo ważne jest, żeby to była decyzja przemyślana, a osoba mająca wykonać zabieg odpowiednio przeszkolona i doświadczona. Obecnie laseroterapia rozwija się bardzo prężnie technologicznie i dostępne są coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze metody usuwania niechcianego tatuażu i to w przypadku większości kolorów. Dlatego, jeżeli tatuaż nie spełnia oczekiwań, to istnieją skuteczne i trwałe metody na jego usunięcie, a zadowolenie z jego usunięcia będzie bezcenne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...