Skocz do zawartości
Forum

Niska samoocena


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Mam duży PROBLEM.
Otóż to nie akceptuję swojego ciała, czuję się nieatrakcyjnie i grubo.
Ostatnio nawet mam obsesję na punkcie swojej wagi, zmuszam się do głodowania, aby nazajutrz ważyć chociaż odrobinę mniej. Lecz nic to nie daje, ponieważ bez przerwy myślę o jedzeniu i miewam napady głodu. Wtedy nie mogę powstrzymać się od opróżnienia całej lodówki ...

Bardzo ranią mnie słowa brata, bez przerwy wyzywa mnie od GRUBASÓW. Można powiedzieć że przez jego ciągłe wytykanie palcami popadam w depresję, płaczę całymi nocami użalając się nad swoim wyglądem.

Dodam jeszcze że nazywam się Natalia, mam 184 cm i ważę 72 kg.

Odnośnik do komentarza

nie masz nadwagi, ani wcale nie jesteś gruba. Nie przejmuj się tak. Brat Cię tak nazywa bo wie że tym można wyprowadzić Cię z równowagi i wie że na to zareagujesz. Jesteś bardzo wysoka i Twoja waga jest dobra w stosunku do wzrostu. W innym przypadku, jakbyś ważyła mniej to byś wygladała jak wieszak

Odnośnik do komentarza

Jakos trudno mi uwierzyć w to, że jesteś grubasem, bo wagę masz bardzo ok. Moim zdaniem powinnaś normalnie się odżywiać, bo po pierwsze głodówkami nic nie zdziałasz, wręcz przeciwnie - możesz przytyc, a po drugie - co Cie obchodzi zdanie brata? To jakaś wyrocznia czy co? Bracia nigdy nie są obiektywni bo patrza na siostry inaczej niz na inne dziewczyny i nie doceniają ich. Po prostu nie zwracaj uwagi na to co mówi, bo jak bedzie widzial, ze Ciebie to drazni, bedzie robil tak dalej. To Twoje zycie - nie niszcz go tylko dlatego, że Twój brat ma głupie żarty. Nie słuchaj go i bąd sobą. "Olewaj" to, co mowi, a zobaczysz, że da sobie spokój. Mówi aby Ci dokuczyc nic wiecej.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...