Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lek. Piotr Raganowski

Najczęstsze pytania dotyczące tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych Jeanine. Zostały mi wczoraj zapisane w celu uregulowania cykli, ponieważ mam pcos. Czy któraś z was ma jakieś doświadczenia w związku z tymi tabletkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość najka90

Nie znam. Biorę od lat Vibin i bardzo dobrze je toleruję. Co do metod naturalnych to ja im nie ufam, mam już dzieci i na więcej sobie pozwolić nie mogę i nie chcę. Zaufanie mam jedynie do pigułek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaśka146

Ja tabletki brałam prawie 10 lat, ja zaczęłam starania o dziecko to bardzo odczułam ich wpływ na mój organizm, zaczęłam mieć nieregularne cykle i cykle puste, aby zostać mamą musiałam się natrudzić, wówczas pomagałam sobie komputerem cyklu myway, który określał mojej jajeczkowanie i wiedziałam kiedy muszę współżyć by zobaczyć dwie kreseczki. Dziś po ciążach nie wróciłam do antykoncepcji hormonalnej, stosuje tą naturalną komputer cyklu myway, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Betinae

Też uważam, że najlepszą metodą jest antykoncepcja hormonalna. Mam dwójkę dzieci i podjęliśmy z mężem decyzję, że na tym poprzestaniemy, to było prawie 15 lat temu. Od tamtego czasu brałam różne tabletki, teraz Orlifique, czuję się po nich bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirka288

Moim zdaniem antykoncepcja hormonalna to silna ingerencja w organizm, polecam Cyclotest myWay komputer cyklu, precyzyjnie ukazuje płodne dni. Dla mnie to fajna i nowoczesna metoda, prosta i naturalna. Kobietki dbajmy o siebie, natura wie co robi:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sonia77

Ja niestety doświadczyłam negatywnego wpływu na organizm, jak postanowiłam starać się o dziecko. Dziś po ciąży nie powróciłam do hormonów, stosuje komputer cyklu myway, którym wyznaczam swoje dni płodne i zabezpieczam się prezerwatywą. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona7878

Witam czy można zastosować lek macmiror complex podczas brania tabletek antykoncepcyjnych? Nie wpływa on ochronę antykoncepcyjna? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość moderator forum

Prosimy napisać bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamilka888

zobacz jak pisze ci w ulotce, ja przy vines, zawsze oglądam po prostu ulotkę, czy leki nie wchodzą w interakcję żadną :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia0190

Witam, mam pytanie odnośnie "okresu" podczas brania tabletek antykoncepcyjnych. Przyznaje się że sama zamieszkałam... Skończyłam brać opakowanie tabletek zrobiłam 5 dni przerwe ( ze względu na wyjazd) i zaczęłam brać kolejne opakowanie. Po tygodniu brania tabletek dostałam "okres" (trwa 8dzien) tabletki biorę dalej, ale zastanawiam się co że skutecznością no i co teraz z następnym opakowaniem? Roclbyc przerwę 7dni czy wziąć tabletki z następnego opakowania. Biorę tabletki vibin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mimo wszystko stosuję taką wkładkę diafragma CAYA bo od tabletek miałam spadek libido a z mężem nie mamy niewiadomo jakiego super życia seksualnego teraz więc wolę się na raz zabezpieczyć niż brać całe życie tabletki oczywiście nie jest to tylko dla ludzi którzy rzadko uprawiają seks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...