Skocz do zawartości
Forum

Czy facet może wybaczyć zdradę?


tom79

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem od pierwszego słowa do ostatniego, naprawdę OBOJE mieliście szczęscie i uważam że ona większe bo nie zdradziła fizycznie co pozwoliło tobie odzyskac żonę bez załamania psychicznego, wporę się obudziła z różowych okularków, trafiła na faceta wystepującego w 90% zdrad czyli popychacza bez zobowiązań ( jak udowodniłeś że powinien wziąśc odpowiedzialnośc za kochankę to nawet nie oddzwaniał ani się nie pojawił = tchórz ) i najważniejsze że poprzednie lata pełne miłosci zaowocowaly chęcią twojej walki. Jednym słowem dużo szczęscia mieliscie bo jakby się wydało miesiąc pózniej to już po związku byłoby. Zapoznałem się też z opisami innych zdrad ( co robię w internecie od roku z osobistych powodów ) i zachodzę w głowę DLACZEGO kobiety wybierają większych palantów na kochanków angażując olbrzymią energię którą procentowo wprowadzając w swój związek naprawiłyby go ( same po latach na forach to przyznają mniej więcej po 2 latach ). I jeszcze jedno za mało mówi, pisze się o konsekwencjach zdrady uwypuklając w przekazach ogólnodostepnych promowanie zdrad jako tzw. ,,modę" w imię hasła : jesteś tego warta ( czego tak naprawdę pogardy, nieszczęscia, poniżenia, śmiesznosci, odrazy ??? ). Życzę wszystkim nie zdradzającym aby trafiali na takich samych partnerów a tym co zdradzaja aby na zdradzaczy = byłoby sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza

Byłam tutaj z 2 lat temu wróciłam do tego wątku bo pamietam jak czytałam go i tak bardzo chciałam żeby Ci się Tom ułożyło..

I cieszę się ze piszesz już z większym optymizmem niż kilka lat temu jak było mi przykro ze tak cierpisz..
Pozdrawiam cieplutko :)

P.s mialam sytuacje podobnie jak Twoja żona trochę..
5lat z mężczyzna którego bardzo kocham on mnie ..dopasowani idealnie..
Nagle poznałam innego mężczyznę przez przypadek i głupie pożądanie zafascynowanie ..nie było seksu ..ale to przyciąganie charakterami i trwało to pół roku.. już miałam myśli żeby zostawić mojego partnera już takie wachania a może jednak ..kocham Go ale tamten mi coś daje więcej...(to było głupie myślenie na tamta chwile) ...

I bardzo się cieszę ze tego nie zrobiłam bo teraz wiem jaki skarb bym straciła..mimo wszystko co jak co ale DOCENIAJMY NASZYCH PARTNERÓW... kierować się serc a nie pożądaniem na chwile...

Jeszcze raz Tom wszystkiego dobrego! :)

Odnośnik do komentarza

Niesamowite. Przeczytałam całość Tom. Nie jednym tchem co prawda, bo nie dysponuję aż taką ilością wolnego czasu hehe Ale ogólnie oderwać się nie mogłam jak od najlepszej książki. Też zostałam skrzywdzona i też próbuję walczyć i też popełniam błędy i wybucham złością i też nie wiem czy ma to sens. Ale napiszę w innym wątku, może ktoś będzie miał chęć mi coś podpowiedzieć. Tobie dziękuję, bo była to bardzo pouczająca i w jakiś sposób wspierająca lektura. Życzę Ci dużo szczęścia i wiary w siebie!
Pozdrawiam K.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...