Skocz do zawartości
Forum

Co można ugotować dziewczynie, aby ją zaskoczyć?


Gość czarko

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast coś samemu gotować, to zabierz dziewczynę do jakiegoś fajnego miejsca gdzie można dobrze zjeść. Moja ukochana uwielbia pizzę, dlatego gdy byliśmy w Warszawie zabrałem ją do Czyli Żurawia 45 na prawdziwą włoską pizzę. Była zachywcona!

Odnośnik do komentarza

Ja ugotowalem zupę grzybową. Był to lipiec więc bardzo się ucieszyła bo jadła ostatnio w święta. Drugie ziemniaki pierś z kurczaka owinięty szynką i serem. Fasolę żółtą i kompocik z truskawek. Do dzisiaj jest moją żoną

Odnośnik do komentarza

~buquile
Mi kiedyś kobieta w przypływie szczerości powiedziała: "przez pochwę do serca".

Mylisz role kolego. Ja też lubię gotować ale mi kiedyś chrzestna powiedziała by się nie przyznawać do tego kobietom bo będa mnie tu wykorzystywać. Miała sporo racji.

Szkoda że masz prostaczku za małego fajfusa by spełnić to wymaganie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nigdy nie gotowałeś to myślę, że nie warto ryzykować nieudanego dania. Może lepiej pomyśl gdzie na dobre jedzenie zabrać swoją dziewczynę. Jeżeli jesteś z Warszawy to polecam Ci świetną restaurację Garo Sushi mieszczącą się w Forcie Służew na Ursynowie. Serwuje najlepsze sushi w mieście, na dodatek romantyczny klimat zapewni cudowne wnętrze i obsługa. Jeżeli nie jesteś ze Stolicy to zachęcam do przyjazdu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...