Skocz do zawartości
Forum

Prywatne wiadomości


Orchidka

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich na forum słuchajcie mam sam ze sobą problem niewiem jak to określić czy to choroba psychiczna czy co ale od długiego czasu no odkąd rozstałem się z kobietą zaczołem troche popijać pużniej trafiłem na 3lata więzienia od 2 lat jestem na wolności po opuszczeniu zakładu niepiłem4miesiące puźniej znowu zaczołem popijać i co poszedłem do pracy to 2/3miesiące i się zwalniałem i szukałem czegoś innego nie dawno wydażyła się sytuacja że wspułżyłem z nieletnią zostałem oszukany przez nią i wydało się to na jaw teraz grozi mi12lat pozbawienia wolności jednym słowem mam pustke w głowie,dzisiaj zostałem zwolniony z pracy ponieważ wczoraj wypiłem z kolegą a na rano poszedłem do pracy iwykazało mi 0027mg wyd powietrzu ponaddto by na pewno upewnić się dla samego siebie zbadałem się po 30min i miałem0000 nie wiem jak to wszystko będzie tu święta zero got€wki zadłużenia mnie ścigają czasem myśle że mi się zaciska pętla na szyji zmyślą o tym wszystkim tym bardziej myśląc o tej sprawie z nieletnią nie wiem co ja dalej mam robić.ps.pomużcie coś poradzić

Odnośnik do komentarza
Gość Barbara W.

Dzień Dobry!
Chciałam zapytać co grozi dla mojego syna,choremu na ADHD,jeśli sprawa wpłynie do sądu z 3 zarzutów:o czynną napaść na nauczyciela-wykręcenie ręki za zabrany telefon, za zabranie nauczycielce okularów i zamknięcie całej klasy z nauczycielem na klucz!? +za obrazę DYREKTORA????????
Wydaje mi się,że to nauczycielka wyzwoliłacałe zło z zaistniałej sytuacji.Było już po dzwonku a syn nie schował telefonu i biegał po klasia jak weszła pani,która z ławki zabrała telefon syna,i nie chciał iść do dyrektora.Syn zabrał pani okulary informując panią,że zaraz swój telefon wydrze pani a pani odpowiedziała to spróbuj wydrzeć.Syn ku uciesze całej klasy,zaczął się szamotać z panią ,której próbował wykręcić rękę ale odpuścił,ma 16 lat skończone jest wyrośnięty,bo brał leki na astmę i myślę ,że gdyby był zdemoralizowany,to by siłą pani ten telefon dał radę odebrać ,bo jest wysoki i silny.Na swą bezradność wzlędem nauczycielki porwał klucz z biurka i zamknął się z całą klasą,mówiąc,iż nikoo nie wypuści.Ale po dzwonku przyjął swoją porażkę ,oddał pani okulary,otworzył drzwi a pani jeo telefon odniosła do dyrekcji,żebym po fanta przyszła nazajutrz.Nie mogłam bo miałam w odlełym mieście komisję o rentę ,jazda pociągiem,spowodowała,że dotarłam późnym popołudniem a kontakt ze synem miałam uniemożliwiony przez nauczyciela.Syn miał ogromną frustrację,przez brak telefonu(na dodatek od roku ciągnie się mój BÓJ o rentę i nie mam swoich dochodów).Jak syn poszedł do szkoły znowu złapał naganę od samego pana Dyrektora,który chce dołożyć do sądu za obrazę,bo na przerwie zwrócił uwagę publicznie przy wszystkich uczniach,za złe zachowanie-tulenie i obcałowywanie swej sympati na szkolnym korytarzu!Na co mój syn zareagował agresywnie ,wykrzykując,że będzie robił co będzie chciał ,ponoć z rękami w kieszeni i ze skrzyżownymi nogami-TAK MNIE POINFORMOWAŁ PAN DYREKTOR i po tym incydencie dopiero zawołał syna do gabinetu.Myślę ,że gdyby na początku pan Dyrektor od razu wziął syna do gabinetu to odbyło by się to w mniej konfliktowej sytuacji.Wiem że syna nie lubią ,już w ubiegłym roku kazano mi go przenieść do OHPu,nawet nie miał jeszcze wtedy wymaganych 16 lat.Nauczyciele mówią że nie mam co go usprawiedliwiać chorobą ADHD,bo on nie ma tej choroby-bo to tylko nadpoudliwość ruchowa a nie złe zachowanie.Nie mam sił każdemu z osobna tłumaczyć ,że minimalna pochwałła dla mego dziecka czyni cuda,ale jak to wyekzekwować od nauczycieli,jak sam pan Dyrektor powiedział,że nie ma za co go chwalić,bo dla grona pedagogicznego dobre zachowanie to przecież norma to za co chwalić?Inna pani nauczycielka,gdy wezwała do odpowiedzi sympatię mego syna,na brak odpowiedzi ze strony dziewczyny oznajmiła ze satysfakcją;TO NIECH CI PODPOWIE TWÓJ NARZECZONY!-Na to mój syn,czując się wydrwiony potraktował panią latającym zeszytem-tęż byłam wzywana do wychowawcy.Ja już nie wiem jak mam wychowywać syna w otoczeniu pełnym dla niego nienawiści za złą postawę jako ucznia,czy może mam się udać do kuratorium by douczyli nauczycieli?Przecież moje dziecko nie do końca jest sobie samo winne,prawda czy się mylę?

Odnośnik do komentarza

Witam,
To jest wątek informacyjny jeśli chce Pani uzyskać odpowiedź innych użytkowników i ekspertów to proszę założyć nowy wątek na forum Psychologia.
Jeśli brakuje Pani forum o tematyce ADHD to istnieje możliwość samodzielnego stworzenia takiego forum. Na stronie z listą for, po lewej stronie ma Pani czerwoną ikonkę Załóż forum. Wyskoczy Pani okno w którym należy podać nazwę forum np Forum ADHD i napisać krótki opis, o czym na tym forum będzie się rozmawiać. może Pani również dodać zdjęcie, które będzie tematycznie związane z poruszaną tematyką.
Pozdrawiam
Moderator

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...