Skocz do zawartości
Forum

Fantazje, do których nigdy byście się nie przyznali


Gość olimpiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam fantazję chyba tak jak większość kobiet o byciu krępowaną. Na szczęście ja się przyznałam mojemu partnerowi i zaczęliśmy praktykować :) na początek kupiliśmy sobie piękne, skórzane kajdany. Potem nas wkręciło i zaczęliśmy się zaopatrzac w akcesoria do BDSM. My kupujemy tutaj https://erosatisfy.pl/pl/menu/bdsm-179.html Są bardzo dyskretni i mają super wybór gadżetów. Teraz zmieniamy się rolami i raz ja jestem dominatorką a raz mój partner. Fajny sposób na podkręcanie atmosfery w sypialni. W końcu fantazję są po to żeby je realizować.

Odnośnik do komentarza
Gość Wiejska baba

Marzę o tym żeby się ruchać na jeźdźca nago jadąc przez wieś i jęcząc w biały dzień.On leży na wozie a ja na nim podskakuje goła.Wóz poprowadzi moja koleżanka też nago.Na koniec obie na zmiane zrobimy mu loda.Szukam chętnego.

Odnośnik do komentarza

To chyba najbardziej pojechana fantazja jaka mnie podnieca i raczej gdybym przedstawił ją kobiecie, na której mi zależy mógłbym być pewien, że to byłby koniec. 

Polega ona na tym, że dwie kobiety ubrane w bikini będą o mnie toczyć symulowana walkę. Ale w odpowiedni sposób. Walka będzie polegała na tym, że jedna "zawodniczka" będzie próbowała wepchnąć głowę między swoje uda lub pod pupe siadajac na jej twarzy. Gdy złapie głowę rywalki udami, będzie ją trzymać aż rywalka nie zacznie ją lizać przez majtki, doprowadzając zwyciezczynie do orgazmu.  Druga opcja, że jedna usiądzie drugiej na twarzy. Wówczas zacznie ujezdzac ją aż dojdzie. Kobieta, która wygra weźmie mnie jako swoją nagrodę. Chwyci moją głowę swoimi udami, przewróci mnie na łóżko i usiądzie mi na twarzy. Będzie mnie trzymać pod swoją pupa aż nie powiem, że ona jest atrakcyjniejsza od przegranej. Co jakiś czas będzie podnosić pupe, by mnie o to pytać.

Odnośnik do komentarza
Gość Nieznajoma

Moja największa fantazja  to zaproszenie obcego faceta do łóżka mega ciacho naoliwić tciepłymi rękoma on by mi zrobił to samo na wszystkich częściach ciała potem leżelibyśmy tak w łóżku na boku skierowani twarzami do siebie on by mi odgarniał delikatnie włosy potem z zaciekawieniem lekko spotykał by mojego biustu kierując się powoli w ku dołu potem nogi brzuch pośladki i cipka wsadził by mi tam język i porządnie wykazał. I to samo tylko dotykał by mi piersi i pośladków teraz bardziej uciekając.

Pięścił by mnie tak długo do puki bym nie poczuła satysfakcji mrrr.

 

Położył by się Na łóżko ja bym się na niego rzuciła leżała bym na nim i nago spotykała bym jego klaty.

 

Teraz ja leżę na brzuch on mi robi masaż pleców i karku. Obkręciła bym się położyła  na plecy on by na mnie się położył złapała bym go za szyję i by wstał ja bym mu wisiała na szyi dwoma rękami mocno trzymał mnie za tyłek żebym nie spadła i bym go bardzo gorąco i namiętnie całowała ...

Ach Marzenia

Odnośnik do komentarza
Gość Nieznajoma

Moja największa fantazja  to zaproszenie obcego faceta do łóżka mega ciacho naoliwić tciepłymi rękoma on by mi zrobił to samo na wszystkich częściach ciała potem leżelibyśmy tak w łóżku na boku skierowani twarzami do siebie on by mi odgarniał delikatnie włosy potem z zaciekawieniem lekko spotykał by mojego biustu kierując się powoli w ku dołu potem nogi brzuch pośladki i cipka wsadził by mi tam język i porządnie wykazał. I to samo tylko dotykał by mi piersi i pośladków teraz bardziej uciekając.

Pięścił by mnie tak długo do puki bym nie poczuła satysfakcji mrrr.

 

Położył by się Na łóżko ja bym się na niego rzuciła leżała bym na nim i nago spotykała bym jego klaty.

 

Teraz ja leżę na brzuch on mi robi masaż pleców i karku. Obkręciła bym się położyła  na plecy on by na mnie się położył złapała bym go za szyję i by wstał ja bym mu wisiała na szyi dwoma rękami mocno trzymał mnie za tyłek żebym nie spadła i bym go bardzo gorąco i namiętnie całowała ...

Ach Marzenia

Odnośnik do komentarza
Gość Nieznajoma

Moja największa fantazja  to zaproszenie obcego faceta do łóżka mega ciacho naoliwić tciepłymi rękoma on by mi zrobił to samo na wszystkich częściach ciała potem leżelibyśmy tak w łóżku na boku skierowani twarzami do siebie on by mi odgarniał delikatnie włosy potem z zaciekawieniem lekko spotykał by mojego biustu kierując się powoli w ku dołu potem nogi brzuch pośladki i cipka wsadził by mi tam język i porządnie wykazał. I to samo tylko dotykał by mi piersi i pośladków teraz bardziej uciekając.

Pięścił by mnie tak długo do puki bym nie poczuła satysfakcji mrrr.

 

Położył by się Na łóżko ja bym się na niego rzuciła leżała bym na nim i nago spotykała bym jego klaty.

 

Teraz ja leżę na brzuch on mi robi masaż pleców i karku. Obkręciła bym się położyła  na plecy on by na mnie się położył złapała bym go za szyję i by wstał ja bym mu wisiała na szyi dwoma rękami mocno trzymał mnie za tyłek żebym nie spadła i bym go bardzo gorąco i namiętnie całowała ...

Ach Marzenia

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowa ola

Moja największa fantazja  to zaproszenie obcego faceta do łóżka mega ciacho bez rzadnych zabawek czysta nagość i świeczki. Leżymy razem w łóżku na boku on mi ostatnia włosy z zaciekawieniem dotyka moich piersi potem nogi i brzucha on się do mnie przybywa ja się do niego przytulam kładziemy sìe na łóżku tarzamy tak się po tym łóżku ja lerze on wstają zaczyna lizać mi Rocher i to tak porządnie przesuwamy się robi mi masaż karku i pleców. Odwracamy się on nad de mną stoi zaczyna mnie bardzo gorąco i namiętnie całować przestaje łapię to za szyję dwoma rękami i wiszę mu tak na szyi podciągać się do gury on mi pomaga i trzyma dwoma rękami za tyłek żebym nie spadła świata gdzieś ja mu siadam na kolana i znowu namiętnie całusy i The net

 

Szkoda że chyba nigdy się nie spełni

Odnośnik do komentarza

Fantazja to nic złego. Sama mam również wiele fantazji, których nie spełnię w rzeczywistości. Ale to nie znaczy, ze nie mogę o nich marzyć ? Fantazjowałam ostatnio o kontaktach z drugą kobietą czy o seksie w miejscu publicznym. Na co dzień raczej nie miałabym na coś takiego odwagi.

Polecam wczytać się w ksiązki Lwa Starowicza. Profesor twierdzi,ze każdy miewa takie fantazje i nie ma co mieć z ich powodu wyrzutów sumienia:

https://pzwl.pl/autor/Zbigniew-Lew-Starowicz,a,889008

Uwielbiam jego książkę O Miłości. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nastolatek 14

A mnie podnieca matka , jak miałem 12 miałem rozmowę o dojrzewaniu i nagości , podczas kąpieli spytała czy chce ją zobaczyć nago( przyłapała mnie na podglądaniu) , wyłapaliśmy się razem i pozwoliła umyć sobie piersi i plecy . Stal mi cały czas  a ona go umyła i na koniec go pocalowala i mnie w usta.  od tej pory onanizuje się myśląc tylko o niej , chciałbym żebynie rozprawiczyla!

 

Odnośnik do komentarza

Trójkąt 2m+ 1k. Moją kobietę ruchamy we dwóch, ten drugi ma znacznie większego penisa - ja mam 14cm a ten drugi 18-20cm. Żona wyraźnie musi zajmować się trochę więcej jego penisem. Lecimy podwójny anal (2 kutasy w tej samej dziurze) bez zabezpieczenia i spuszczamy się do środka. W miarę kolejnych spotkań dochodzi do zachowań bi-seksualnych czyli też biorę do buzi, liżę dupę po wytrysku tego drugiego faceta. Na koniec dochodzi anal w moją stronę kiedy ja lizę dupcię mojej żony. Układ on aktywny, ja uniwersalny i dbamy o przyjemność jego i mojej kobiety gdzie moja jest odstawiona na bok. Jedynie na końcu mogę się spuścić albo ręką albo wchodzą w dupę gdzie tam jest jeszcze sperma tego drugiego.

Odnośnik do komentarza

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monika lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie na stronie: http://randkivip.pl
 i wyszukaj mnie po niku: Monika24 napisz lub zadzwoń do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać lub Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń jestem dostępna prawie cały dzień, numer na profilu, odbieram od każdego!
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

 

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam fantazje i propozycje .Szczecin 575744589. Szukam miłej koleżanki. Nie chcę spotykać się na sex. Podnieca mnie jak służę kobiecie. Szukam chętnej przed którą bende mógł uklęknąć i lizać jej cipkę. Kiedy złapie mnie za głowę przyciśnie Buzka do cipki i zerznie mnie w buzie włoży ją do ust przy orgazmie a ja bende ja lizał i spijał jej soczki cieknące mi do ust. Mieszkam sam z nikim się nie spotykam. Możemy spotykać się u mnie ,miejsca publiczne mogę dojechać. Szukam na dłużej bez sexu szukam na lizanko. Możesz być z koleżanką. Proszę o SMS odpisze. Paweł 40l .Pracuje prowadzę aktywny tryb życia biegam jeżdżę na rowerze siłownia. Dbam o siebie.

Odnośnik do komentarza

Maże o tym żeby was poznać.575744589. Zaprosić do siebie na piwo i minetke w kolejarza. Maże o tym żeby lizać was godzinami żebyś usiadła mi na buzce i rżnęła mnie w buzie a potem twoja koleżanka. Marzę o tym żeby iść z wami do pabu puzniej do toalety i lizać was obie . Spotykać się w różnych miejscach i klękać przed wami . Nie chcę sexu chcem poznać chętna na takie igraszki. Napisz do mnie może sie spotkamy . Mam 40l

Odnośnik do komentarza
Gość Lek na cale zlo

Chcesz juz nigdy nie musiec udawac przed dziewczyna, ze nie zalezy ci na stymulacji czlonka? Na meczeniu go? Chcesz nie musiec wmawiac im, ze tylko oral? Dobrze trafiles!! Przyczyna moze byc stres przed niepelna erekcja (tak zwana miekka faja), nieplanowana ciaza lub niepodolaniu usatysfakcjonowania dziewczyny. Rozwiazaniem jest nasz lek Inventum, ktory zawiera Sidafil. inventummax.pl jedna tabletka i po problemie!Na lek przed ciaza wazektomie. Rozwiazaniem moze byc w 100÷ hot partnerka, ktora budzac sie zauwazy, ze jest twardy jak skała, od razu skorzysta i przez cały dzień nie wyjdzie z podziwu i zadowolona bedzie o tym poranku myslec przez caly dzien! Ktoz jednak taka posiada? Dlatego polecamy nasz lek wejdz na strone inventummax.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...