Skocz do zawartości
Forum

Operacje plastyczne i zabiegi


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

A ja byłam na operacji powiększenia biustu. Może się pewnie niektórym wydaje, że to fanaberia, ale moje piersi praktycznie nie istniały przed operacją. Byłam bardziej płaska niż faceci, przez co nie czułam się kobieco. Nie powiększyłam do rozmiaru F, tylko do B, by cokolwiek mieć pod bluzką, a żebym nie musiała wymieniać całej garderoby :). Operację robił mi chirurg Łątkowski, którego polecam wszystkim, spisał się doskonale, rozumiał o co mi chodziło, co chciałam osiągnąć i dzięki niemu ciesze się teraz ładnym biustem, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Ja miałam operację plastyczną korekcji blizn u dr Knakiewicza, który ma swoja klinikę Knack Clinic we Wrocławiu. Kilka lat temu miałam wypadek na rowerze, przez co miałam ogromna bliznę na ręce. Pan doktor podjął się jej usunięcia i wyszło super. Zależało mi na jej zmniejszeniu, albo po prostu, żeby była mniej widoczna i tak się własnie stało, ja w ogóle jej nie widzę, skóra wygląda naprawdę świetnie, a to wszystko dzięki mojemu lekarzowi, którego bardzo polecam. 

Odnośnik do komentarza

Wielkim zaskoczeniem była dla mnie obsługa na tak wysokim poziomie w gabinecie doktor Raczkowskiej z Krakowa, gdzie robiłam sobie implanty piersi. Swoją drogą bardzo polecam właśnie tam wykonać sobie taki zabieg. 

 

Odnośnik do komentarza

Polecam liposukcję, to coś, co odmładza twarz niewiarygodnie, sama byłam w szoku, że efekt jest aż tak zaskakujący, oczywiście pozytywnie. Byłam na zabiegu liftingu w klinice dr Elżbiety Radzikowskiej – to był dobry wybór.

Odnośnik do komentarza

Ważne jest by korzystać z usług naprawdę dobrego lekarza, ja miałam robioną operację redukcji piersi u dr Łątkowskiego w klinice w Polanicy-Zdroju i serdecznie go polecam. To bardzo sympatyczny lekarz i prawdziwy profesjonalista z doświadczeniem, warto skorzystać z jego usług. Mój nowy biust prezentuje się pięknie, naturalnie, wszystko ładnie się zagoiło. 

Odnośnik do komentarza
Gość wertonika

Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba znać umiar. Ja tez miałam operację plastyczną, która polegała na zmniejszeniu blizny na udzie (długa, szarpana blizna po tym, jak w dzieciństwie u dziadków nadziałam się na drut kolczasty). Miałam ślub przed sobą i ta blizna w sukni była bardzo widoczna, więc pomyślałam, że to najwyższy czas coś z tym zrobić. Zabieg miałam robiony w Knackclinick we Wrocławiu u chirurga Michała Knakiewicza http://www.knackclinic.com/. To jest bardzo dobry lekarz, świetny specjalista, ma fajne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy, no i samą bliznę udało mu się zamaskować idealnie. Już mam wszystko wygojone i nie ma śladu, jestem nim zachwycona, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Może nie nad operacją ale tak. Miałam takie zabiegi i nie żałuję. Mam skłonność do zmarszczek mimicznych. Głównie na czole. Niestety ale postarzało mnie to bardzo i nie wyglądałam w tym zbyt dobrze. Zdecydoałam się na zabieg botoksu i była to świetna opcja. Nie bolało, wszystko jest wykonywane za pomoca niewielkiej igiełki. https://www.mestetyczna.pl/masz-kurze-lapki-lub-lwia-zmarszczke-botoks-to-najlepszy-wybor-na-zmarszczki-mimiczne/ A przynajmniej nie wyglądam jak wiecznie zmartwiona czy zdenerwowana.

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie nie musze myśleć, co by były gdyby... bo poszłam na taka operację. Byłam na korekcie odstających uszu u dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. On spisał się super, posiada bogate doświadczenie i odpowiednie kompetencje, jest rzetelnym chirurgiem, no i zoperował mi uszy, które obecnie już nie są odstające, ale ładnie przylegają do mojej głowy. Operacja się udała, nie widać żadnych blizn ani niczego takiego, wyglądam o wiele lepiej i lepiej czuję się sama ze sobą, polecam gorąco. 

Odnośnik do komentarza

Moja siostra od dzieciństwa miała kompleksy przez duży nos, miała bardzo niskie poczucie wartości. Długo szukała zaufanego lekarza, który ma dobre opinie, zbierała te informacje prawie pół roku, ona bardzo boi się lekarzy. Wybrała doktora Boligłowę, bardzo cierpliwy i pomocny lekarz. Zrobiła zabieg u niego i teraz tryska energią, nawet ma narzeczonego w końcu ? 

Odnośnik do komentarza

Najważniejszy według mnie jest wybór dobrego lekarza, takiego który ma dobre opinie. Wybrać się na konsultacje, wypytać o wszystko. Każda ingerencja w organizm musi być przemyślana. Ja robiłam korektę nosa u doktora dominika Boligłowy z  Krakowa, ale do niego są spore kolejki. 

Odnośnik do komentarza
 W dniu 31.03.2021 o 01:45, Gość Wera napisał:

Najważniejszy według mnie jest wybór dobrego lekarza, takiego który ma dobre opinie. Wybrać się na konsultacje, wypytać o wszystko. Każda ingerencja w organizm musi być przemyślana. Ja robiłam korektę nosa u doktora dominika Boligłowy z  Krakowa, ale do niego są spore kolejki. 

Mogę potwierdzić, doktor jest bardzo dobrym specjalista, robił korektę nosa mojej córce w zeszłym roku.  

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2021 o 01:45, Gość Wera napisał:

Najważniejszy według mnie jest wybór dobrego lekarza, takiego który ma dobre opinie. Wybrać się na konsultacje, wypytać o wszystko. Każda ingerencja w organizm musi być przemyślana. Ja robiłam korektę nosa u doktora dominika Boligłowy z  Krakowa, ale do niego są spore kolejki. 

Tak, ja również zapisałem się do tego lekarza, polecił mi go mój lekarz rodzinny. Mam konsultacje w czerwcu. 

Odnośnik do komentarza

Ja panicznie boję się narkozy, więc wszelkiego rodzaju zabiegi z nią odpadają u mnie, jeżeli mogę ich uniknąć. Miałam problem ze skórą po schudnięciu i zrobiłam sobie laser, taka liposukcja bez skalpela. Dokładnie lipsukcja kawitacyjna (love my skin Szczecin). Powiem tak. czad! Na prawdę spisałam na straty swój brzuch, bo nawet mi mój trener powiedział, ze skóra już się nie zejdzie, a się zeszła po 3cim zabiegu. Przede mną jeszcze minimum 2 zabiegi bo jestem nieco oryginalnym przypadkiem, ale jest szansa, ze pierwszy raz latem założę bikini na plazy ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...