Skocz do zawartości
Forum

Operacje plastyczne i zabiegi


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zrobić sobie operacje powiekszania piersi jednak panicznie boję się narkozy :(:( ... Znalazłam na forum opinie na temat metody powiększania preparatem Aquafiling i powiem szczerze , że po tym co poczytałam nie miałam dobrego zdania na temat tej metody ... Ale postanowiłam pójść na kosnultacje do kliniki w Krakowie i nie żałuję . Pani dr Drożniak odpowiedziała na wszystkie moje pytania i zdecydowałam sie na zabieg. Po zabiegu przez 3 dni dochodziłam do siebie i musiałam brać leki przeciwbólowe ale jak sie okazało najtrudniejsze dla mnie bylo spanie na plecach przez 2 tygodnie ale można sie przyzwyczaić. Efekt jest na prawde super i jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość zadowolonaona

Nie wiem co to za preparat powiem szczerze , ja tez jestem po powiększaniu piersi ale standardowymi wkładkami silikonowymi.Wiadomo pobolało troszkę, blisko 6 tygodni nosiłam taki specjalny stanik no ale później już tylko "podziwiałam" piękny biust. Tej metodzie ufam jakoś, od dawna jest popularna. Trafiłam także na bardzo miła i życzliwa lekarkę w Białymstoku- dr Dorotę Żukowską. Jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza

gdybym była odważniejsza pewnie zdecydowałabym się na jakieś operacje :) ale boje się ingerencji w swój organizm. Na pewno chciałabym pozbyć się rozstępów i to jest chyba jedyne co chciałabym "zmienić". Co do powiększania piersi - chyba jest to najczęstsza operacja to nie musi być to chirurgicznie polecam poczytać sobie http://najwieksze-piersi.pl/

Odnośnik do komentarza

Nie mam za sobą żadnych poważnych operacji, nie mialam takiej potrzeby, jednak zdecydowałam sie na kilka zabiegów i absolutnie nie żałuję. Miałam
botoks
kilka zabiegów mezoterapii
oraz lipofilling:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/adivive-komorki-macierzyste/

Z wiekiem miałam problem z ubytkiem tłuszczu w okolicach twarzy, głównie przy oczach co powodowało brzydkie worki, poza tym twarz wygladała na mało jędrną. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, twarz wygląda po nim o wiele lepiej. Wykonywałam w powyższej klinice w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Gość Cherylkova

Widzę, że niektóre tutaj powiększały sobie piersi. Nie no... ja tez mam małe piersi, ale jakoś nie przeszkadzają mi aż tak ;) Natomiast przeszkadzały mi moje usta, które były zbyt wąskie, stąd decyzja o powiększaniu i u mnie w grę wchodziło powiększanie kwasem hialuronowym. tez oczywiście zdecydowałam się na bardzo dobry preparat restylane Kysse. Usta powiekszałam w bardzo dobrej klinice medycyny estetycznej;)

Odnośnik do komentarza
Gość Gienia21

Miałam okazję skorzystać już z pomocy dr Pabiańczyka robiąc korektę powieki, niemniej chciałabym jeszcze zrobić coś z biustem - jest mały i asymetryczny, dlatego może na to zdecydowałabym się najprędzej na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza

Są specjalne zabiegi na usunięcie żylaków czy innych niefajnych rzeczy ;) Trzeba tez zwrócić uwagę na uprawnienia lekarza. W ogóle to idzie się do klinik medycyny estetycznej gdzie to tylko wykonuje lekarz a nie osoba niepowołana. Poza tym higiena. Mój lekarz stosuje , tzn wyciąga przy mnie taki zestaw Custom Pack.

Odnośnik do komentarza

Jest mnóstwo operacji plastycznych, wszystko jest dla ludzi :) Ja sama poddałam się jakiś rok temu zabiegowi powiększania piersi, Długo szukałam doświadczonego lekarza i sprawdzonej kliniki, jeśli chodzi o implanty po konsultacji zdecydowałam się na MENTORY ( najlepszy wybór z możliwych). Jeśli podejdziemy do tematu z głową i z rozsądkiem to nie ma mowy o jakimkolwiek niebezpieczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzanna689

Na temat operacji plastycznych do niedawna wiedziałam niewiele, jednak po wypadku samochodowym, musiałam coś zrobić z fatalną blizną na buzi. Dzięki pomocy dr Pabiańczyka nie ma po niej nawet śladu i bardzo cieszę się, że można liczyć na pomoc w takich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza

myślę ze nie powinno sie oceniac innych czy byla im potrzebna operacja czy nie. ktos na poczatku napisal ze nie lubi jak ktos poprawia cos co bylo w porzadku,ale dla tej osoby operowana czesc ciala mogla byc wyjatkowo szpeczaca. jest to delikatny temat bo odczucia co do wygladu sa subiektywne. niektorzy psychologowie nawet zalecaja swoim pacjentom operacje jezeli ma im to pomoc. badzmy .. no wlasnie...tolerancji i wyrozumiali
Sama poddałam się na przykład zabiegom z laserem frakcyjnym na twarz
https://fashionandbeauty.pl/laser-frakcyjny-co2-skuteczny-sposob-na-niedoskonalosci-skory/
Usuwałam za jego pomocą blizny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...