Skocz do zawartości
Forum

Uczucie wydalania czegoś z pochwy


Gość minia17890

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam taki problem, nie wiem jak to opisac, spróbuje najdokładniej jak potrafie, a wiec od jakiegos czasu doładnie od końca okresu około 2 tyg temu zaczełam miec dziwne uczucie w pochwie, jakkby sie powietrze z tamtad wydostawało czuje jakby cos wylatywało i przy ujściu sie rozlewało takie ciepłe uczucie ale nie mam nie wiadomo jak mokro, wiec stawiam ze to tylko takie odczucie, do tego czuje jakies ruchy w podbrzuszu itd, dodam ze od dłuzszego czasu mam biegunki po laparoskopii woreczka żółciowego jak cos ciężiego zjem i wtedy przy biegunkach mam odczucie jakbym miała cos urodzic... i od kad mam te dziwne objawy boli mnie czesto kregosłup, w ciazy nie jestem bo po pierwsze okres a po drugie juz dwa testy robiłam i były negatywne... te odczucia wydalania czegos z pochwy mam nawet jak kłade sie spac i całymi dniami... co to moze byc? i jeszcze dodam ze te dolegliwosci z niby upławami mam odad sie przeziebiłam, niby juz jestem zdrowa ale nadal mocno czasem aszle moze to ma cos z tym wspólnego...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...