Skocz do zawartości
Forum

Jak zrzucić zbędne kilogramy?


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mi pomóc w pozbyciu sie moich kilogramów,nie daje już rady.Zgubiłam ich już dużo,ale to jeszcze mało.Od kilku miesięcy waga ani drgnie.A ja biję się,że znów zaczne tyć.Ważę obecnie 83 kilo i wacha się od 81 do 84kg ani drgnie poniżej 80 kg.wzrost162 kurcze sie wiekowo hehe.Proszę mi pomóc dobrać jedzenie.pogubilam sie,już nie wiem co jeść jak jeść i ile.Słodyczy jej malo.Nie jadam tłusto .Może tyje bo jadam za mało.sama już nie wiem.Będę ogromnie wdzięczna za porady menu i jakiekolwiek wskazowki.Dziekuje.Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

sniadanie+ bywa tak ze nie jadam ale jesli juz to dwa pieczywka chrupkie z pasztetem ogorkiem lub serkiem bialym.obiad roznie ale czasem jest to znow pieczywko lub jakies warzywko lub jogurt.w miedzy czasie jablko,lub gruszka,czasem bywa tak ze prezz caly dzien jadam tylko naprzyklad kalafiar gotowany a na drugi dzien tylko jabluszka.ogolnie nie jadam duzo wrecz malo.tak mi sie wydaje.kolacja nieraz w cale ale jak juz to malo i do 18 gora.napisze tak mam leki po ktorych miewam jadlowstret. wiec nie mam napadow glodu przy miesiaczce czasem bywa ze cos tam wyszukuje ale nie obrzeram sie .. nie jem tlusto a schudnac nie moge juz waga stoi gdzies robie blad...co do cwiczen nie wykonuje ich.. mam prace w ruchu duzo wychodze z biura czasem anchodze sie tyle ze jestem juz tak zmeczona by w domu wykonywac lekkie cwiczenia.[pisze lekkie poniewaz jestem dwa lata po operacjach dwoch serca i mam jeszce zaburzenia rytmu wiec wiekszych wysilkowych nie wykonuje boje sie na chwile obecna.dodam tez ze jak bym tak obliczyla to chyba jem okolo 600 700 kalorii dziennie a nieraz mniej a waga ani drgnie co mnie bardzo dziwi ale nie ukrywam bo juz sporo kilogramow mam za soba ale od kilku miesiecy zastuj i koniec nie chce zejsc ponizej 80 wiec cos zle robie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...