Skocz do zawartości
Forum

Korekta nosa a oddychanie


Gość mmmmmmmmmmmmmm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mmmmmmmmmmmmmm

witam. mam pytanie dotyczące operacji plastycznej nosa. czy operacje nosa mogą poprawić oddychanie i na przykład sprawić, że wokalista będzie w stanie wyciągać wyższe dźwięki? chodzi mi o przykład Michaela Jacksona, który argumentował korektę nosa tym, że pomaga to mu oddychać i śpiewać? czy to rzeczywiście możliwe? bardzo proszę o odpowiedź specjalisty w tym zakresie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bardzo często celem korekty nosa - konkretnie jego przegrody - jest usprawnienie procesów oddychania. Skrzywienie przegrody może utrudniać oddychanie, w szczególności nocą, gdy śpimy. Osoby o krzywej przegrodzie nosa często śpią z otwartą buzią. Po skorygowaniu przegrody nosa można swobodnie oddychać przez jamę nosową.

Korygowanie przegrody nosa może mieć wpływ na "czystość" dźwięków, ale trudno stwierdzić czy dzięki temu wokalista wyciągnie wyższe dźwięki.

Odnośnik do komentarza

Miałam wykonywaną korektę przegrody nosowej oraz lekkie poprawienie wyglądu nosa i jestem zachwycona tym jak dr Boligłowa poprawił moją twarz. Wyglądam lepiej i co ważne lepiej funkcjonuję, gdyż nos działa w końcu tak jak powinien.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...