Skocz do zawartości
Forum

Mężczyźni a wierność


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele wątków tu zakładacie, ciągle przewija się temat zdrady. Dziś postanowiłam wrzucić na swój profil na nk ładniejsze zdjęcia w ramach eksperymentu - ile osób się odezwie, ile osób zaprosi, a ile chociaż zerknie? Jestem przerażona - mam wrażenie, że żonaci mężczyźni i do tego z dziećmi, najczęściej podglądają kobiety w internecie. Fakt, to nie zdrada, ale po co pisać do obcych kobiet? Po co im pisać, że to mają ładne czy tamto? Czasami się zastanawiam czy faceci potrafią być do końca wierni i oddani? Jak wy myślicie? Pewnie się zaraz pojawią wypowiedzi, że każdy facet jest inny, ale najgorsze jest to, iż teraz nawet ci, co wydają się sympatyczni i naprawdę oddani czy wierni, potrafią wywinąć niezły numer swojej kobiecie.

Odnośnik do komentarza

Witaj,
Kiedy wchodzilam w doroslosc wierzylam, jak chyba kazda z nas, w ksiecia z bajki. W wiernego, oddanego, uczciwego mezczyzne, ktory nigdy mnie nie zdradzi i nie oklamie. Zycie zweryfikowalo moje poglady, ale nie zgodze sie, ze wszyscy mezczyzni zdradzaja. Mysle, mam nadzieje nadal, ze w wiekszosci przypadkow to tylko "nabieranie apetytu" poza domem:) Ze jednak jedza w domu:) No sa wzrokowcami, lubia popatrzec. I w samym pattrzeniu nie ma niczego zlego. W niewinnym flircie z pania w sklepie tez nie. Ja nie mam pozytywnych doswiadczen, ale patrzac dookoloa widze jednak pary, ktore wydaja sie patrzec nadal na siebie, a nie wypatrywac kolejna zdobycz:) (tak wiem.. to moga byc pozory:)). Poza tym niestety czasami robimy tak, ze nasi mezczyzni nie maja ochoty wracac do domu. A od tego juz tylko krok do zdrady. Tak wiec... rozmowa, praca nad zwiazkiem i moze jednak nie beda zdradzac:)

Odnośnik do komentarza

przecież to że facet napisze do jakiejś kobiety że jest ładna czy mądra lub jakiś inny komplement nie oznacza, że nie potrafi być wierny. to ma się już w ogóle nie odzywać do żadnej kobiety, bo ma swoją i nie powinno być mu to potrzebne? bo ja w tym wszystkim co piszesz nie widzę kompletnie nic złego, a Ty jesteś tym aż przerażona..

Odnośnik do komentarza

austeria
przecież to że facet napisze do jakiejś kobiety że jest ładna czy mądra lub jakiś inny komplement nie oznacza, że nie potrafi być wierny. to ma się już w ogóle nie odzywać do żadnej kobiety, bo ma swoją i nie powinno być mu to potrzebne? bo ja w tym wszystkim co piszesz nie widzę kompletnie nic złego, a Ty jesteś tym aż przerażona..

a ciebie by nie wkurzyło gdyby twój facet na internetowych stronkach pisał do innych kobiet i to, że mają piękny biust, pupę i nie w sposób normalny, naturalny tylko w formie podrywu? Bo ja bym chyba swojemu dała w łeb i na kopach by poszedł, nie toleruję czegoś takiego. Kiedyś byłam tolerancyjna dla takich mężczyzn, mówiłam tylko "dziękuję", ale kurde no, jak ktoś jest natarczywy to mnie to wpienia. I zastanawiam się czy każdy facet jest tak durny czy co? A najlepsze jest to, że zaczepia cię mężczyzna, który na swoich stronkach ma zdjęcia z kobietą z podpisami coś w stylu - z moim słoneczkiem, ty i tylko ty, kocham cię bla bla bla, do tego ma dziecko, a za plecami wypisuje swoje podniety do innych babek. Nie szanuję w ogóle takich mężczyzn. Po co im ślub? Po co im kobieta? Nie lepiej w ich przypadku być wolnym strzelcem?

Odnośnik do komentarza

austeria

przecież to że facet napisze do jakiejś kobiety że jest ładna czy mądra lub jakiś inny komplement nie oznacza, że nie potrafi być wierny.

Bo to się zwykle tak zaczyna...

austeria

to ma się już w ogóle nie odzywać do żadnej kobiety, bo ma swoją i nie powinno być mu to potrzebne?

Taaa... lepiej żeby zdradzał, po co ma w kóło z żoną, zamęczy ją jeszcze. A tak bynajmniej skoczy w bok i się facet rozerwie, a co tam! Przecież to takie nowoczense...

Odnośnik do komentarza

~Achaa
austeria
przecież to że facet napisze do jakiejś kobiety że jest ładna czy mądra lub jakiś inny komplement nie oznacza, że nie potrafi być wierny. to ma się już w ogóle nie odzywać do żadnej kobiety, bo ma swoją i nie powinno być mu to potrzebne? bo ja w tym wszystkim co piszesz nie widzę kompletnie nic złego, a Ty jesteś tym aż przerażona..

a ciebie by nie wkurzyło gdyby twój facet na internetowych stronkach pisał do innych kobiet i to, że mają piękny biust, pupę i nie w sposób normalny, naturalny tylko w formie podrywu? Bo ja bym chyba swojemu dała w łeb i na kopach by poszedł, nie toleruję czegoś takiego. Kiedyś byłam tolerancyjna dla takich mężczyzn, mówiłam tylko "dziękuję", ale kurde no, jak ktoś jest natarczywy to mnie to wpienia. I zastanawiam się czy każdy facet jest tak durny czy co? A najlepsze jest to, że zaczepia cię mężczyzna, który na swoich stronkach ma zdjęcia z kobietą z podpisami coś w stylu - z moim słoneczkiem, ty i tylko ty, kocham cię bla bla bla, do tego ma dziecko, a za plecami wypisuje swoje podniety do innych babek. Nie szanuję w ogóle takich mężczyzn. Po co im ślub? Po co im kobieta? Nie lepiej w ich przypadku być wolnym strzelcem?

ja nie wiem w jaki sposób oni to piszą, więc nie mogę aż tak bardzo wnikać w to co mówisz, ewentualnie jakbyś dała przykład co piszą, to wtedy mogłybyśmy wymienić jakieś poglądy :) podejrzewam że jeśli piszą o jakiś pupkach i cyckach to jest to co najmniej zbereźny podryw, a to już nie tyle wkurza w kwestii tego że kogoś mają, ale ogólnego sposobu bycia, bo to jest irytujące w każdym, nawet w wolnym- na pewno Ty tak samo jak i ja spojrzałabyś na takiego z co najmniej politowaniem :)

Odnośnik do komentarza

~Eh...
austeria

przecież to że facet napisze do jakiejś kobiety że jest ładna czy mądra lub jakiś inny komplement nie oznacza, że nie potrafi być wierny.

Bo to się zwykle tak zaczyna...

austeria

to ma się już w ogóle nie odzywać do żadnej kobiety, bo ma swoją i nie powinno być mu to potrzebne?

Taaa... lepiej żeby zdradzał, po co ma w kóło z żoną, zamęczy ją jeszcze. A tak bynajmniej skoczy w bok i się facet rozerwie, a co tam! Przecież to takie nowoczense...

no najlepiej sobie zupełnie przeinaczyć na swoje moje słowa, które nawet nie nawiązują do Twojego tematu;) a co tam, przecież trzeba się dowartościować!

Odnośnik do komentarza

~martaatam
jeśli to do mnie to wygląda na to że kompletnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi chodziło o to że mój mąż oglądał sobie własnie różne profile na nk a potem w końcu znalazł sobie poprzez nk swoją pierwszą miłość i do niej ode mnie odszedł

współczuję.. podobno po pojawieniu się słynnego nk nagle przybyło rozstań i rozwodów, bo ludzie właśnie zaczęli odchodzić do swoich miłości licealnych i tym podobnych.. czysta głupota, nikt mi nie powie że każdy kto tak sobie odszedł do jakiejś laluni sprzed 15 lat robił to bo była jego miłością życia;/ to jest jakieś życie w pudełku marzeń i wspomnień, taka dwójka myśli że jak są dla siebie mili na profilach i na kilku spotkaniach to od razu się straasznie kochaj, po prostu na śmierć i życie..ba! będą się zapierać że nigdy nie przestali się kochać!.. śmiech na sali..

Odnośnik do komentarza

~ankra
To po co tepa dzido sie wystawiasz najpierw i oczekujesz na komplementy a potem sie czepiasz?Przeciez o to ci chodzi£o.Bo pewnie twöj ci nie dostarcza tyle ile by$ chcia£a.Moze i na wiecej nie zas£ugujesz?Chcia£a$ sobie podbudowac ego to sie ciesz teraz a nie czepiasz sie.To nie twöj problem przeciez.Trzymaj sie swojego fiuta i nie interesuj sie co inne robia.Nie wystawiaj sie bez sensu jak nie potrafisz docenic przekazu.Jaka$ znudzona krowa jeste$ czy kura domowa bo ci z nudöw odbija.Za sprzatanie i pranie sie wez lepiej!

Nie wiem czy ty jesteś facetem czy kobietą, ale jesteś tak durną osobą, że aż mi ciebie szkoda. Nie jestem kurą domową, jestem młodą mamą, zadowoloną z siebie, a portale społecznościowe są własnie po to, żeby wstawiać zdjęcia swoje i swojej rodziny i odszukiwać znajomych. Nie jestem jakąś dzi**ą, ale ty najwyraźniej jesteś identyczny jak ci mężczyźni, których opisuję i dlatego tak się oburzasz :D żałosne. Nie moja wina, że te fotki wyświetlają się na stronie głównej w ostatnio dodanych zdjęciach. Dodałam normalne fotki (nie jakieś roznegliżowane), a mężczyźni i tak do mnie pisali więc nie ja jestem tu ta zła tylko te fajfusy, którzy swoich bab nie umieją się trzymać :D nara analfabeto

Odnośnik do komentarza

austeria
~martaatam
jeśli to do mnie to wygląda na to że kompletnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi chodziło o to że mój mąż oglądał sobie własnie różne profile na nk a potem w końcu znalazł sobie poprzez nk swoją pierwszą miłość i do niej ode mnie odszedł

współczuję.. podobno po pojawieniu się słynnego nk nagle przybyło rozstań i rozwodów, bo ludzie właśnie zaczęli odchodzić do swoich miłości licealnych i tym podobnych.. czysta głupota, nikt mi nie powie że każdy kto tak sobie odszedł do jakiejś laluni sprzed 15 lat robił to bo była jego miłością życia;/ to jest jakieś życie w pudełku marzeń i wspomnień, taka dwójka myśli że jak są dla siebie mili na profilach i na kilku spotkaniach to od razu się straasznie kochaj, po prostu na śmierć i życie..ba! będą się zapierać że nigdy nie przestali się kochać!.. śmiech na sali..

tak dokładnie... a kim do cholery byłam ja w tym wszystkim? zadaje ciągle sobie takie pytanie? skoro tak ją kochał i pamiętał cały czas to po co ślub ze mną i dzieci?:(

Odnośnik do komentarza

Masz racje- faceci są niewierni.Ale to co się teraz dzieje z tym netem i czatowaniem - to przerasta wyobrażenie o dobru i porządnych chłopach.Owszem kobiety też bywaja nie lepsze.Świat był taki i jest.Wystarczy popatrzeć na stare filmy i poczytać.Z tego co czytam zaliczam Cię do dziewczyn porządnych. I to Ci się chwali.Komputer jest po to - aby czasami w samotności zajrzeć na takie czy inne strony.Wiele w ten sposób się uczymy.Odnośnie czatów żonatych facetów ,zboków -wystarczy wejść na tak popularny czat na wp i wtedy doznasz szoku.Jestem starsza - ale to co tam się dzieje - mnie samą przeraża.Skoro już zrozumiałaś jacy są żonaci idioci- którzy nauczyli się troche obsługi komputera i co tam wyczyniają- będziesz na przyszłość ostrożna i napewno nie zadasz się z takim idiotą.To Ci się chwali.Poczytaj jeszcze o oszustach- jak naciągają naiwne kobiety- dobra lekcja - dla ogólnej informacji.Myśle ,że i w życiu poznani ludzie są nieuczciwi- ale też mysle ze panowie z komputera to większość dna. Zamiast zająć się rodziną i zarabianiem pieniędzy na rodzinę - dzieci- to sieją zgorszenie i postarach dla młodych.Pozatym jaki brak bogatego słownictwa w tych staruchach 45 -50 i więcej lat widać.Są to prościu mężczyżni- myśląc - mam komputer jestem kul ??? idioci zboczeni.Nie przejmuj się takimi prostymi kobietami jak ...andi30 i jej podobnymi. iel kobiet i tak nie zrozumie ,że ciekawość musi istnieć - to fajna lekcja życia.Nie każda kobieta jak andi 30 lub jej podobne chcą się jedynie pokazywać panom i wiek takiego pana nie gra dla nich żadnej roli.One tego nie zrozumią - więc nie staraj się im tego tłumaczyć

Odnośnik do komentarza

Andy30
Achaa, z tego co zauważyłem to wierność jest cechą rzadką i nieznaną większości kobiet.Druga sprawa, jaki miałaś cel, że zamieściłaś ładniejsze fotki?kręci Cie to a może jak typowa kobieta sama nie wiesz czego chcesz?

a co, może brzydkie mam wstawiać? Tylko żeby ludzi odstraszać? Czy ty, dodając gdziekolwiek zdjęcia, wstawiłbyś takie, na których wyglądasz po prostu źle, żeby inni mieli polewę z twoich zdjęć? Bez sensu. Poza tym nie moja wina, że podobam się żonatym mężczyznom, niech oni lepiej nie piszą do kobiet i tyle

Odnośnik do komentarza

~Josephin
coś w tym co Andy powiedział jest. Po co robić taki eksperyment? Skoro wiesz, że się podobasz to co chciałaś to potwierdzić?

Nie, chciałam zobaczyć czy większość tych mężczyzn będzie zajęta/żonata i okazało się, iż miałam rację. Nie potrzebuję potwierdzenia tego, co już wiem. Poza tym i tak miałam dodać zdjęcia

Odnośnik do komentarza

~Achaa
~Josephin
coś w tym co Andy powiedział jest. Po co robić taki eksperyment? Skoro wiesz, że się podobasz to co chciałaś to potwierdzić?

Nie, chciałam zobaczyć czy większość tych mężczyzn będzie zajęta/żonata i okazało się, iż miałam rację. Nie potrzebuję potwierdzenia tego, co już wiem. Poza tym i tak miałam dodać zdjęcia

Oraz fakt,że większość mężczyzn wrzuca fotki roznegliżowane-same bokserki ( najlepiej Calvin Clain),slipy i goła klata,wyżelowani,opaleni i wykolczykowani.
Polecam zajrzeć na strony ośmieszające takich typków by nieco inaczej spojrzeć na to wszystko.

Nie rozumiem też takiego postrzegania,że kobiety to samo zło,nie wiedzą co to wierność.
Mam wielu znajomych,znam wiele par i małżeństw przez które nie przewinęło się nawet słowo zdrada.Da się? da się.Wszystko zależy od człowieka.
Ale jak to się mówi-uderz w stół,a nożyce same się odezwą.
Skoro jest wątek mówiący o wierności mężczyzn,to i mężczyźni muszą pokazać,że umieją się bronić oczerniając kobiety,normalne.

Odnośnik do komentarza

Achaa, ja bym w ogóle nie wstawiał żadnych zdjęć obojętnie brzydkich, ładnych.A już na pewno nie wstawiałbym żadnych fotek będąc żonaty.Po prostu uważam, że wstawianie zdjęć, zakładanie kont na portalach typu nk i inne bzdurne portale jest głupotą i nie w moim stylu.I jeszcze to rajcowanie się tym...a póżniej zdziwienie, że faceci oglądają Twoje foto, a czego się spodziewałaś?
Wciąż będę twierdził, że skoro wstawiasz zdjęcia masz w tym jakiś( podświadomy) cel, zamierzenie.

Odnośnik do komentarza

Andy30
Achaa, ja bym w ogóle nie wstawiał żadnych zdjęć obojętnie brzydkich, ładnych.A już na pewno nie wstawiałbym żadnych fotek będąc żonaty.Po prostu uważam, że wstawianie zdjęć, zakładanie kont na portalach typu nk i inne bzdurne portale jest głupotą i nie w moim stylu.I jeszcze to rajcowanie się tym...a póżniej zdziwienie, że faceci oglądają Twoje foto, a czego się spodziewałaś?
Wciąż będę twierdził, że skoro wstawiasz zdjęcia masz w tym jakiś( podświadomy) cel, zamierzenie.

Nie bądź śmieszny, wszyscy moi znajomi mają konta na nk i na fb i co, to znaczy, że są niewierni czy coś?
Nie chodzi o oglądanie moich zdjęć, ale o pisanie tych głupot do mnie. I nie ma tu żadnego tłumaczenia, że "po co wstawiasz fotki", bo jakby facet był uczciwy to by nie pisał, nawet gdybym wstawiła nagie zdjęcia (czego oczywiście nigdy nie zrobię), to by go nie upoważniało do tego aby oszukiwać swoją partnerkę. Tłumacz sobie tak dalej.

Odnośnik do komentarza

Andy30
Achaa, ja bym w ogóle nie wstawiał żadnych zdjęć obojętnie brzydkich, ładnych.A już na pewno nie wstawiałbym żadnych fotek będąc żonaty.Po prostu uważam, że wstawianie zdjęć, zakładanie kont na portalach typu nk i inne bzdurne portale jest głupotą i nie w moim stylu.I jeszcze to rajcowanie się tym...a póżniej zdziwienie, że faceci oglądają Twoje foto, a czego się spodziewałaś?
Wciąż będę twierdził, że skoro wstawiasz zdjęcia masz w tym jakiś( podświadomy) cel, zamierzenie.

I jest różnica między portalem społecznościowym, a randkowym. Nie jestem osobą, która godzinami siedzi na nk czy fb, wręcz żyje tym, ale i tak widzę co tam się dzieje. Mi portale te są potrzebne, aby w razie czego odezwać się do koleżanki (nie muszę płacić za smsy czy rozmowy), żeby zapytać kogoś o coś związanego z moimi studiami (gdzie mamy założoną grupę i na bieżąco wiemy co się dzieje na uczelni, co trzeba przygotować itp) itp i wreszcie aby pochwalić się zdjęciami córeczki czy coś w tym stylu. A że dla ciebie to taki sam portal jak np sympatia, to chyba już dobrze o tobie nie świadczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...