Skocz do zawartości
Forum

Bóle w klatce piersiowej po zapaleniu płuc


xxmariuszxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pod koniec sierpnia leżałem w szpitalu z powodu zapalenia płuc Nękały mnie tylko bóle w klatce, brak gorączki, kaszlu itd. W szpitalu lezałem tydzień, po czym wyszedłem i dostałem antybiotyk do domu. Po tygodniu od wyjścia pojechałem w góry na 5 dni. Po powrocie złapała mnie gorączka i ostry ból przy wdechu. Pojechałem do szpitala, zbadano mnie i znowu to samo. Odoskrzelowe zapalenie płuc. Miałem gorączke przez 5 dni, bóle w klatce, brak kaszlu. Dostawałem dożylnie antybiotyk klacid przez 6 dni, po czym zmiana na tabletki przez 6 dni. Pod koniec choroby rzadki kaszel z odkrztuszaniem ciemnej wydzieliny. . Wyszedłem ze szpitala w stanie dobrym. Nieraz mnie jeszcze kaszlało i bolało w klatce. 24 września przeziębiłem sie. Zaczęło sie od bólu gardła , później katar, kaszel z odkrztuszaniem żółtej wydzieliny z szarymi kropkami (napewno nie krew), ból w klatce, brak gorączki. Trwa to do teraz. 4 dni temu byłem 2 raz u lekarza i dostałem antybiotyk. Lekarz mnie zbadał i powiedział że w płucach nic złego nie słyszy. Czy takie bóle są normalne po zapaleniu płuc? I co oznacza ta wydzielina?

I mam jeszcze jeden problem. Flegma w gardle! Mam ją już od 3,4 miesięcy. Byłem u laryngologa, wszystko ok. Prześwietlenie zatok, wszystko ok. Czasami zapach w nosie nie jest miły.Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Witam. Pod koniec sierpnia leżałem w szpitalu z powodu zapalenia płuc Nękały mnie tylko bóle w klatce, brak gorączki, kaszlu itd. W szpitalu lezałem tydzień, po czym wyszedłem i dostałem antybiotyk do domu. Po tygodniu od wyjścia pojechałem w góry na 5 dni. Po powrocie złapała mnie gorączka i ostry ból przy wdechu. Pojechałem do szpitala, zbadano mnie i znowu to samo. Odoskrzelowe zapalenie płuc. Miałem gorączke przez 5 dni, bóle w klatce, brak kaszlu. Dostawałem dożylnie antybiotyk klacid przez 6 dni, po czym zmiana na tabletki przez 6 dni. Pod koniec choroby rzadki kaszel z odkrztuszaniem ciemnej wydzieliny. . Wyszedłem ze szpitala w stanie dobrym. Nieraz mnie jeszcze kaszlało i bolało w klatce. 24 września przeziębiłem sie. Zaczęło sie od bólu gardła , później katar, kaszel z odkrztuszaniem żółtej wydzieliny z szarymi kropkami (napewno nie krew), ból w klatce, brak gorączki. Trwa to do teraz. 4 dni temu byłem 2 raz u lekarza i dostałem antybiotyk. Lekarz mnie zbadał i powiedział że w płucach nic złego nie słyszy.Prześwietlenie miałem robione jak miałem pierwsze zapalenie płuc w sierpniu. Wymazu z nosa nie miałem. Dodam, że gdy wstaje to boli mnie na dole pod żebrami z obu stron. Później czasami pojawiające sie bóle raczej w części górnej lub pod pachami. Czy takie bóle są normalne po zapaleniu płuc? Bardzo niepokoi mnie ta wykrztuszona flegma z czarnymi plamkami. Nie wiem co to może być.

I mam jeszcze jeden problem. Flegma w gardle! Mam ją już od 3,4 miesięcy. Byłem u laryngologa, wszystko ok. Prześwietlenie zatok, wszystko ok. Czasami zapach w nosie nie jest miły.Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...