Skocz do zawartości
Forum

Mężczyźni z torebkami


Gość .Maskotka.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest październik, zaczeły się zajęcia. Jestem na 2 roku socjologi. W moim roczniku faceci wygladają jak faceci ale to co teraz przyzlo na studia to jakiś żart. Jest ego multum. Ryrki, kapelusik, szalik i torebka. Tak torebka wyglada jak damska torebka, taka pod pachę, dość pakowna ale TOREBKA!!! Jak facet może nosić torebkę? Czy u was też tak jest na uczleniach?

Odnośnik do komentarza

Męska torba,to męska torba.Po coś je stworzono.
Zazwyczaj są z materiału i na jedno ramię.
Facet też musi gdzieś nosić dokumenty czy telefon,a nie wiecznie wypchane kieszenie.
A co do rurek,szalików itd. to po prostu taka zachodnia moda do nas przywędrowała i tyle.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

~mailer01
Ja się niemęsko czuję jak mi moja kobieta daje swoją torebkę do potrzymania na chwilę... Jestem pełen podziwu dla panów z uczelni :D I co oni w tych torebkach noszą ? Fajki czy puder i lusterko ? :D

Myślę, że notatnik, długopis i być może coś na ząb. Osobiście mężczyźni z torbami nie wzbudzają we mnie takiego oburzenia. Podobnie jak rurki, kapelusze i szaliki.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o modę męską to nic mnie nie jest w stanie teraz zadziwić. Bo jednak cały czas powstaje to coś nowszego.  Dlatego też między innymi lubię w internecie szukać inspiracji modowych bo jednak tam można wiele ciekawych ubrań znaleźć. Więc szukałam dalej i tak też natrafiłam na ten artykuł https://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-golfy-wracaja-do-lask-zobacz-najlepsze-zimowe-stylizacje-z-m,nId,4942631 z którego to dowiedziałam się, że golfy męskie cały czas są w modzie.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie moda obecnie ulega zmianie. Jest jednak sporo bardzo konkretnych pomysłów i jakościowych produktów dla facetów, więc można na pewno coś odnaleźć. Polecam sklep https://www.belveder.com.pl/produkt/plecak-skorzany-na-jedno-ramie-czarny-telimene-rl25/ który jest doskonałym przykładem torby męskiej wysokiej jakości. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...