Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość .Maskotka.

Mężczyźni z torebkami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość .Maskotka.

Jest październik, zaczeły się zajęcia. Jestem na 2 roku socjologi. W moim roczniku faceci wygladają jak faceci ale to co teraz przyzlo na studia to jakiś żart. Jest ego multum. Ryrki, kapelusik, szalik i torebka. Tak torebka wyglada jak damska torebka, taka pod pachę, dość pakowna ale TOREBKA!!! Jak facet może nosić torebkę? Czy u was też tak jest na uczleniach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .........www2

o gustach sie nie dyskutuje :) styl moze Ci sie nie podobac tego mezczyzny ale za to moze sie okazac calkiem sympatycznym czlowiekiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Męska torba,to męska torba.Po coś je stworzono.
Zazwyczaj są z materiału i na jedno ramię.
Facet też musi gdzieś nosić dokumenty czy telefon,a nie wiecznie wypchane kieszenie.
A co do rurek,szalików itd. to po prostu taka zachodnia moda do nas przywędrowała i tyle.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mailer01

Ja się niemęsko czuję jak mi moja kobieta daje swoją torebkę do potrzymania na chwilę... Jestem pełen podziwu dla panów z uczelni :D I co oni w tych torebkach noszą ? Fajki czy puder i lusterko ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .Maskotka.

nie wiem co noszą. Dziewczyny ja odróżniam torbę męską od damskiej. mój chłopak nosi taką na jedno ramię ale oni noszą damskie torby, dwa uch pod pachę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~mailer01
Ja się niemęsko czuję jak mi moja kobieta daje swoją torebkę do potrzymania na chwilę... Jestem pełen podziwu dla panów z uczelni :D I co oni w tych torebkach noszą ? Fajki czy puder i lusterko ? :D

Myślę, że notatnik, długopis i być może coś na ząb. Osobiście mężczyźni z torbami nie wzbudzają we mnie takiego oburzenia. Podobnie jak rurki, kapelusze i szaliki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .Maskotka.

podkreślam to nie były torby a torebki... do MĘSKICH TOREB nie mam żadnych obiekcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o modę męską to nic mnie nie jest w stanie teraz zadziwić. Bo jednak cały czas powstaje to coś nowszego.  Dlatego też między innymi lubię w internecie szukać inspiracji modowych bo jednak tam można wiele ciekawych ubrań znaleźć. Więc szukałam dalej i tak też natrafiłam na ten artykuł https://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-golfy-wracaja-do-lask-zobacz-najlepsze-zimowe-stylizacje-z-m,nId,4942631 z którego to dowiedziałam się, że golfy męskie cały czas są w modzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie moda obecnie ulega zmianie. Jest jednak sporo bardzo konkretnych pomysłów i jakościowych produktów dla facetów, więc można na pewno coś odnaleźć. Polecam sklep https://www.belveder.com.pl/produkt/plecak-skorzany-na-jedno-ramie-czarny-telimene-rl25/ który jest doskonałym przykładem torby męskiej wysokiej jakości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...