Skocz do zawartości
Forum

Skorzystałam z banku spermy


Gość ona ona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałabym podnieść na duchu wszystkie osoby, które mają problemy z zajściem w ciążę. Ja i mój mąż też to przechodziliśmy, więc doskonale wiem co znaczy ta niepewność, rozczarowanie i zastanawianie się „czy to ja?” Próbowaliśmy bardzo długo i za każdym razem wypatrywałam pierwsze oznaki ciąży, które się nie pojawiały. Zastanawiałam się dlaczego nie mogę zajść w ciążę skoro oboje tak bardzo tego pragniemy. Niektórzy mówili mi, że być może za bardzo się staramy i żyjemy pod zbyt dużą presją. Miałam nadzieję, że to prawda. W końcu jednak zdecydowaliśmy się na badania na bezpłodność. Po badaniu nasienia okazało się, że problem leży w spermie mojego męża i że nie mamy szans na dziecko. Załamałam się. Moje marzenia legły w gruzach. Najgorzej jednak przeżył to mąż, który obwiniał się o to, że nie możemy mieć dzieci. W końcu jednak sam zasugerował, że może powinniśmy skorzystać z banku spermy. Wiedziałam, jak bardzo pragnął, abym urodziła jego dziecko, jednak skoro nie było to możliwe, stwierdził, że i tak będzie dobrym ojcem. Ważne tylko, żebyśmy zostali rodzicami. Teraz mamy śliczną córeczkę i zastanawiamy się nad adopcją. Wiem jaką tragedią jest wiadomość o niepłodności, jednak nie wolno się załamywać. Jest tyle sposobów leczenia. A jeśli wszystko inne zawiedzie, można uszczęśliwić jakieś osierocone dziecko. Życzę powodzenia wszystkim tym, którzy marzą o byciu rodzicami!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...