Skocz do zawartości
Forum

Schudnięcie przy nieprawidłowej budowie ciała


Gość Bzyki

Rekomendowane odpowiedzi

No więc cześć
Jestem pietnastoletnim chłopakiem, mam 185 wzrostu i waże 76kg. Moje BMI to 22,2 czyli jest w normie
Wiem że prawde mówiac wszystko jest prawidłowe, jednak że przyznam się że mam troche brzucha. tak nie mam troche prawidłowej budowy ciała
Staram się odzywiać prawidłowo, żadnych chipsów czy innych rzeczy nie jadam. Coli też nie piję często. A za jakimiś fastfoodami też nie przepadam.
Jednak że sam nie wiem jak ćwiczyć czy jak często jeść w jakich proporcjach, czego nie jeść a co zacząć jeść, bo chciałbym żeby ten brzusio troche się mniejszy stał ^^
Co do ćwiczeń to nigdy nie byłem jakoś wielce wysportowany.
Jeśli można prosze o jakieś porady jak mam się odzywiać i może jak ćwiczyć zacząć.

Odnośnik do komentarza

jak zacząć ćwicyzć? Normalnie. Najpierw zawsze zaczynasz od rozgrzewki, to może być np 20 minut biegu albo skakania na skakance, lub robienia pajacyków. POtem przechodzisz do ćwiczeń głównych. Jak chcesz wyrobić mięśnie brzucha to robisz najpierw ćwiczenia na mięśnie dolne np podnoszenie nóg do góry leżąc na plecach, robienie nożyc poziomych i pionowych. POtem mięśnie skośne - czyli np brzuszki skośne, potem górne czyli zwykłe brzuszki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...