Skocz do zawartości
Forum

Sperma na palcach po wytarciu jej z brzucha a ciąża


Gość niemamkonta

Rekomendowane odpowiedzi

Jest i to nie male, pomijajac fakt ze twoj chlopak zachowal sie kompletnie nieodpowiedzialnie. Wogole tyle mlodych ludzi decyduje sie na seks bez zabezpieczenia konczac na brzuchu czy innej czesci ciala, nie majac pojecia ze czasem z penisa w trakcie stosunku przed wytryskiem moze wydzielac sie tzw preejakulat w ktorym moga znajdowac sie plemniki dzieki ktorym mozna zajsc w ciaze. Tak wiec radze nie ufac ze sie nie zajdzie jesli wyciagnie "odpowiednio wczesnie" a na dodatek przenosi plemniki na palcach do pochwy.

Odnośnik do komentarza
Gość nikola232

Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz już miałam taki żółty-mleczny. Kochałam się z partnerem w piątek w nocy wytrysk nastąpił na mój brzuch i partner przeniósł od razu spermę na palcach do pochwy. czy jest możliwe zapłodnienie? Pozdrawiam n

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...