Skocz do zawartości
Forum

Przezroczysta wydzielina i biała pianka z penisa


Gość pa...95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 17 lat i Moj penis nie funkcjonuje tak jak kiedyś. Kilka miesięcy temu wszystko było ok, ale z czasem mam coraz większe problemy z nim. Chodzi mi o to ze jakaś ciecz mi z niego płynie, wygląda jak sperma, ale jest przezroczysta i potrafi często sama płynąć nawet jak nie ma erekcji i to mnie martwi. Podczas masturbacji tez płynie, ale do tego dochodzi jeszcze jakaś biała pianka. No i od jakiś 2 miesięcy zauważyłem duży spadek podczas mojego wzwodu, mam na myśli ze nie jest juz tak gruby jak kiedyś, nie staje mi do końca tylko zatrzymuje sie, ale stoi, i jest miękki, no i dosyć szybko opada jak go nie dotykam, często podczas masturbacji potrafi mi opadać powoli. Nie czuje podniecenia tak jak kiedyś, jeżeli widzę cos, co mnie kiedyś podniecało, mój penis nie reaguje na takie rzeczy a to mnie martwi. Czytałem gdzieś ze może to być przyczyna picia kawy, ale nie wiem sam, bo pije raz dziennie rozpuszczalna z mlekiem a nie wsypuje jej dużo, odżywiam sie prawidłowo, spie prawidłowo, nie uprawiam sportów, ale za to często nie ma mnie w domu i jestem w ruchu. Proszę o pomoc, bo nie wiem, co mam robić...

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Wydobywanie się wydzieliny z penisa może być związane z infekcją dróg moczowych lub układu płciowego. Najprawdopodobniej konieczna będzie odpowiednia terapia. Powinieneś udać się do lekarza, który po zbadaniu i postawieniu diagnozy zastosuje odpowiednie leczenie. Przy okazji wizyty u specjalisty poinformuj o swoich kłopotach ze wzwodem.

Odnośnik do komentarza
Gość Doktor PUR
W dniu 29.08.2012 o 01:51, Gość pa...95 napisał:

Witam
Mam 17 lat i Moj penis nie funkcjonuje tak jak kiedyś. Kilka miesięcy temu wszystko było ok, ale z czasem mam coraz większe problemy z nim. Chodzi mi o to ze jakaś pianka mi z niego płynie, wygląda jak sperma, ale jest przezroczysta i potrafi często sama płynąć nawet jak nie ma erekcji i to mnie martwi. Podczas masturbacji tez płynie, ale do tego dochodzi jeszcze jakaś biała pianka. No i od jakiś 2 miesięcy zauważyłem duży spadek podczas mojego wzwodu, mam na myśli ze nie jest juz tak gruby jak kiedyś, nie staje mi do końca tylko zatrzymuje sie, ale stoi, i jest miękki, no i dosyć szybko opada jak go nie dotykam, często podczas masturbacji potrafi mi opadać powoli. Nie czuje podniecenia tak jak kiedyś, jeżeli widzę cos, co mnie kiedyś podniecało, mój penis nie reaguje na takie rzeczy a to mnie martwi. Czytałem gdzieś ze może to być przyczyna picia kawy, ale nie wiem sam, bo pije raz dziennie rozpuszczalna z mlekiem a nie wsypuje jej dużo, odżywiam sie prawidłowo, spie prawidłowo, nie uprawiam sportów, ale za to często nie ma mnie w domu i jestem w ruchu. Proszę o pomoc, bo nie wiem, co mam robić...

idź do lekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...