Skocz do zawartości
Forum

Seks po porodzie


Gość Danusiaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danusiaaaa

Hej kobitki,
Jestem miesiąc po porodzie i nie mogę współzyc. Mam jakąś blokadę że męzowi się nie spodobam, że się przestraszy ablo go obrzydze. Rodziłam naturalnie i trochę poród mnie nadwyrężył, miałam pęknięte kroczę i to dość duzo. Teraz boję się że nie bedę go podniecać. Miałyscie podobnie? Może nie potrzebnie się boję?

Odnośnik do komentarza
Gość Małgorzata423

No hej
Ja rodziłam dwa razy,po każdym miałam rozcięcie,więc doskonale cię rozumiem.Ale nie martw się, po takiej długiej przerwie ,to twój mąż pewnie nawet nie zauważy tych drobnych defektów.A po niedługim czasie wszystko wróci ci do normy,a blizna będzie prawie niewidoczna.Na początku jednak tak dla siebie uważaj, żeby nie nadwyrężyć szwów,czyli po prostu,żeby mąż był delikatny:)

Odnośnik do komentarza

Drogie Panie
Byłem przy porodzie mojej córeczki i dokładnie widziałem co się dzieje nawet jak wychodziła. Nie miałem żadnego obrzydzenia, oczywiście takie coś (obrzydzenie) może sie zdarzyć gdy facet uczestniczy w porodzie ale to raczej jakieś jednostki bardziej wrażliwe.
My mieliśmy inny problem gdyż przez dłuższy czas podczas stosunku moją żonę bolał szew.
Tak więc moja rada to po prostu spróbować bo inaczej tego nie sprawdzisz
Udanego powrotu do baraszkowania życzę :)

Odnośnik do komentarza
Gość cafeandtea

Witam. mój problem polega na tym że w ciąży przytylam 37kg. nie dlatego że dużo jadłam. po prostu zaczęło mi dochodzić kg. teraz jestem 2 miesiące po porodzie. Ubyło mi 16kg. Karmie piersią. Po porodzie mam kompletna blokadę. Teraz seks dla mnie mógłby nie istnieć. a kiedyś cała drzalam na mysl o tym. Dodam ze jestem wypoczeta kobieta bo synek. daje mi spać. mam kompleksy na tle brzucha ud i bioder. Kiedy mąż mnie dotyka czuje się dziwnie i chce żeby przestał. nie mówię mu tego ale w głębi myślę tylko o tym żeby poszedł spać. dbam o potrzeby męża

Takze jak on ma ochotę to zawsze ma to co. chce ale ja nie mam kompletnie ochoty robie to dla niego. udaje że mi dobrze. może trochę momentami jest przyjemnie ale to przez ułamek sekundy. Kiedy pomyśle o swoim kroczu zaraz przypomina mi się poród. czuje dyskomfort. po porodzie pochwa nie jest taka jak kiedyś. Czuje się jak słoń. moja waga wygląd brzucha ud te. rozstepy obwisla skóra całe ciało to wszystko mnie dobija. spadło mi totalnie libido. Nie czuje się już kobieta. to straszne uczucie. nie jestem już sobą. dlaczego co ja mam zrobić? seks już nie jest tym co było kiedyś teraz dla mnie to kilka chwil które chce żeby się skończyły. nie mówię o tym mężowi bo. może pomyśleć że to jego wina a tak nie jest bo się stara bardziej niż kiedyś. tylko ze. Mną. coś nie tak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...