Skocz do zawartości
Forum

Brak orgazmu pochwowego


Gość Kaarola26

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham sie z moim facetem baaaaaaardzo czesto i tez nie osiagalam orgazmu pochwowego.. do czasu az nie sprawil mi przyjemnosci po prostu reka.. druga dotukal lechtaczki.. po pierwszym orgazmie pocheowym zaraz przyszedl drugi on lepiej poznal moje cialo i teraz odczuwam wieksza przyjemnosc z seksu.powodzenia

Odnośnik do komentarza

Sama mam wielki problem z orgazmem. Nie jestem w stanie go osiągnąć z partnerem. Jestem w stanie osiągnać orgazm jak sama sie masturbuje ale jak dochodzi do stosunku z moim chłopakiem to zaczynam się denerwowąc. Chce dojść do orgazmu ale nie jestem w stanie.... On bardzo się stara, pieści mnie oralnie, stara się robić długą grę wstępną. Dodam,że czasami udaję aby mu nie robić przykrości ale wydaje mi się, ze on jednak to wie ( nie jestem jego pierwszą partnerką).

Odnośnik do komentarza

Może po prostu zbyt dużo myślisz o tym aby osiągnąć ten orgazm, że nie skupiasz się na seksie jako takim i dlatego seks nie sprawia Ci przyjemności. Kochana uświadom sobie,że nie tylko seks uwieńczony orgazmem jest dobry. Sama czasami mam orgazm, czasami nie. Orgazm jest swoistą wisienką na torcie ale tak jak wspominałam nie musi on być aby stosunek był udany....Proponowałabym zadbać o atmosferę, przestać się tak stresować i zacząć się cieszyć seksem. Możecie kupić sobie jakieś zabawki erotyczne takie ja zele ( fajny jest libi gel, który sprawia,że masz na łechtaczce o wiele większe odczucia), ewentualnie durex intense warto jest zdecydować się na wibrator.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałam się nad tym żelem, bo już w którymś miejscu o tym czytam. Mianowicie mam obecnie durex o i jeste mega przyjemny, no nie powiem, ale cena trochę moim zdaniem przesadzona. Szczególnie,że jest to taka malutka buteleczka.

Odnośnik do komentarza

Udany seks to nie tylko orgazm. W zasadzie to wiele czasopism kobiecych próbuje nam wmówić ze za każdym razem kiedy kochamy się z facetem powinnyśmy mieć orazm. Najlepiej kilka razy dziennie.... Jednak tak wcale nie jest  Sama czasami mam orgazm, czasami nie mam. I nie czuję się z tego powodu źle.
Poza tym jak ttutaj osoba powyżej wspomina to rózne osoby mają rózne czasy dojścia. Jedna osoba dojdzie o wiele szybciej,druga osoba będzie potrzebowała na to więcej czasu. Polecam dwie zabawki, które mi osobiście pomagają:
libi gel -  żel intymny, który poprawia wrazenia intymne,jest to żel stymulujący
oraz wibrator

Odnośnik do komentarza

Udany seks to nie tylko orgazm. W zasadzie to wiele czasopism kobiecych próbuje nam wmówić ze za każdym razem kiedy kochamy się z facetem powinnyśmy mieć orazm. Najlepiej kilka razy dziennie.... Jednak tak wcale nie jest  Sama czasami mam orgazm, czasami nie mam. I nie czuję się z tego powodu źle.
Poza tym jak ttutaj osoba powyżej wspomina to rózne osoby mają rózne czasy dojścia. Jedna osoba dojdzie o wiele szybciej,druga osoba będzie potrzebowała na to więcej czasu. Polecam dwie zabawki, które mi osobiście pomagają:
libi gel -  żel intymny, który poprawia wrazenia intymne,jest to żel stymulujący
oraz wibrator

Odnośnik do komentarza

Sama nigdy nie szczytowałam podczas stosunku. Jak się masturbuje to dochodzę w kilka minut ale z facetem... nie mogę. uprawiałam seks z 3 partnerów i za każdym razem jest ten sam problem czyli problem lezy we mnie czy taki żel intymny może rzeczywiście pomóc w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Hmm. Może problem leży w Twojej psychice? Skoro sama nie masz problemu z dojściem a masz problem z osiągnięciem orgazmu z facetem? Może zbytnio nastawiasz się tutaj na orgazm i to własnie sprawia, że się stresujesz? Mi żel pomaga poniawż potęguje wrażenia intymne, ogólnie nie wiem nawet co to jest za uczucie jak nałożę na łechtaczkę bo czuje jakby takie ciepło potem zimno, no na pewno jest o wiele bardziej wrażliwa, jest przyjemnie, możesz spróbować

Odnośnik do komentarza

Mam podobny problem. Możliwe ze to tak właśnie działa , problem może tkwić w mojej psychice . Im bardziej chce tym bardziej mi nie wychodzi ! naprawdę potrafi to zaburzyc życie intymne ... spróbuję z żelem zobaczymy jakie wtedy będą odczucia , każda rada jest dobra i dziękuję wszystkim którzy starają się pomóc i dziela ze mną swoimi jakże osobistymi doświadczeniami !

Odnośnik do komentarza

Myślę,że to zależy od osoby, sama nie przepadam za czerwonymi żelami intymnymi bo takie żele powodują uczucie ciepła ale dla mnie nie jest to ciepło,tylko czuje pieczenie. A tego nie znoszę. Libi gel jest trochę inny bo nie powoduje uczucia pieczenia, ale sprawia, że o wiele łatwiej osiągam orgazm i jest mi o wiele przyjemniej

Odnośnik do komentarza

Jeszcze z żeli stymulujących warto jest wypróbować sobie durex o. Powoduje lekkie łaskotanie, fajny jest czerwony unimil - ten z kolei daje ciepło. Co do libi gel to jeszcze nie testowaliśmy ale właśnie sobie zamówiliśmy, tak wiec jest jeszcze przed nami.

Odnośnik do komentarza

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monika lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie na stronie: http://randkivip.pl
 i wyszukaj mnie po niku: Monika24 napisz lub zadzwoń do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać lub Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708777053 i wybierz numer wewnętrzny  777
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

Odnośnik do komentarza

Sama również mam taki problem. Współżyję od kilku lat i nie miałam nigdy orgazmu pochwowego Jestem w stanie osiągnąć orgazm łechtaczkowy ale sama, z facetem nie jestem w stanie dojść. Kilka razy udawałam aby nie zrobić mu nieprzyjemności Tak aby nie myslał, ze coś jest ze mna nie tak. Czuję ze wiele mnie omija.Co robić?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość urli napisał:

Sama również mam taki problem. Współżyję od kilku lat i nie miałam nigdy orgazmu pochwowego Jestem w stanie osiągnąć orgazm łechtaczkowy ale sama, z facetem nie jestem w stanie dojść. Kilka razy udawałam aby nie zrobić mu nieprzyjemności Tak aby nie myslał, ze coś jest ze mna nie tak. Czuję ze wiele mnie omija.Co robić?

hmm mam duzą pałę, moge cie nauczyc :-) to wszystko przez małe i wąskie penisy polaków.  Ja tez jestem polakiem ale 14-16 cm to miałem w podstawówce

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałaś sie czy to nie wina partnera, czy ma odpowiednio duży narząd ewentualnie czy posiada umiejętności? Czy dba o gre wstępną? Dla kobiet gra wstępna jest bardzo ważna bo dzieki temu mogą sie potem wyluzować. Do orgazmu pochwowego musi być odpowiednia wielkość aby trafić w punkt g a i tak bardzo wiele kobiet go nie osiaga ale jedynie orgazm łechtaczkowy.

Odnośnik do komentarza

Zwykle uprawiamy seks klasyczny, gra wstępna faktycznie jest krótka i mam wrażenie że on kiedyś bardziej się starał, ostatnio juz jakby mniej jak widzi ze sama uprawiam seks mechanicznie ( bo uprawiam z obowiązku, nie sprawia mi przyjemnosci bo wiem że będzie tak samo).

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, że ten seks traktujesz źle. Nie powinnaś podchodzić do tego tak poważnie, seksem warto jest się bawić oraz nie dążyć za każdym razem koniecznie do orgazmu. Wiesz co, kobieta potrzebuje innej stymulacji niż facet. O wiele dłuższej gry wstepnej bo ogólnie podniecamy się trochę wolniej niż faceci. A co Twój partner na to? Czy on wie, że nie masz orgazmu? Pewnie wie ale Ty mu tego nie komunikujesz, ze Ci to przeszkadza tak wiec i on przestał na to zwracać uwagę. Po pierwsze - musisz mu to powiedzieć ( jak u Was komunikacja?), po drugie - pokombinujcie różnych pieszczot , w sensie Ty dochodzisz a potem on. Jeśli chciałabyś wspomóc wrażliwość stref intymnych to polecam Libi gel, jest to żel intymny, który znacznie poprawia doznania, sprawia że czujesz o wiele wiecej i mi osobiscie bardzo pomaga w osiągnięciu orgazmu.

Odnośnik do komentarza

Hmm, moze jako facet się nie znam ...ale ogólnie polecane sa ćwiczenia mięśni Kegla tak więc możesz spróbować, dzięki temu będziesz więcej odczuwała Co do libi gel to równiez polecam, ostatnio spróbowaliśmy żelu z partnerką i faktycznie pomaga w osiągnięciu orgazmu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...