Skocz do zawartości
Forum

Brak orgazmu pochwowego


Gość Kaarola26

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałam stacjonarnie, raczej do zamówienia jedynie przez internet. Ogólnie zamiennikiem dla libi gel może być durex intense, również poprawia odczucia podczas seksu, ale moim zdaniem to dwa różne żele. Libi gel poprawia wrażliwośc, z kolei durex o daje naprzemienne uczucie zimna i ciepła. Również fajny ale jak dla mnie libi gel wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Gość Marlanna

Kiedyś również miałam okres, w którym były pewne problemy z orgazmem. Myślę, że wiele kobiet ma czas kiedy do związku wkracza rutyna. Przecież nie jesteśmy robotami oraz nie zawsze czujemy się gotowe do działania. Warto jest jednak walczyć o zdrowy seks oraz związek. Da się ! Po pierwsze warto jest się przebadać hormonalnie Czy aby nie jest to problem z hormonami .
Po drugie naprawdę warto jest ożywić związek za pomocą gadzetów erotycznych. Kupić sobie wibrator ( tutaj polecam ten od lelo - jest drogi ale za to porządny a nie jakiś plastikowy badziew, których sporo na allegro).
Fajna jest hiszpańska mucha. Afrodyzjak sprzedaje się pod róznymi nazwami , przetestowaliśmy ich trochę ale najbardziej podpasował mi Sex elixir. Jest najmoczniejszy.
No i żele durexa. Ten czerwony szczególnie.

Odnośnik do komentarza

Sama nigdy nie mialam orgazmu pochwowego. Ba mam nawet problem z osiągnięciem orgazmu lechtaczkowego.Nigdy mi sie nie udało z facetem.On twierdzi,ze żadna partnerka przede mną takiego problemu nie miała.On jest moim pierwszym.Chodzi o to,ze bardzo się spinam i nie jestem w stanie się rozluźnić.
On bardzo się stara dba o nastrój.Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Może za bardzo się spinasz i w tym jest problem? Tak poza tym to orgazm pochwowy wcale nie jest tak częsty. W jakichś sondach internetowych da się jasno wyczytać, że 60% kobiet nie osiąga orgazmu bezpośrednio przez penetrację, O wiele łatwiej jest osiągnąć orgazm za pomocą pieszczenia łechtaczki.Polecam kupić sobie libi gel. NIe wiem czy słysząłaś ale żel znacznie polepsza odczucia w okolicach łechtaczki i sprawia, ze o wiele łatwiej jest osiągnąć przyjemność.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy jest orgazm mieszany - daje bardzo intensywne odczucia i jest możliwy w trakcie seksu z partnerem. Można spróbować podczas gry wstępnej i z pomocą seksu oralnego, ale ja z mężem jesteśmy za używaniem w łóżku różnych akcesoriów erotycznych. Ogólni polecam Ci w pierwszej kolejnóści libi gel. Najlepszy żel intymny jaki kiedykolwiek stosowałam.

Odnośnik do komentarza

Sama nigdy nie miałam orgazmu pochwowego ale mam równiez problem z osiągnięciem orgazmu łęchtaczkowego.Mam go jak sama sie masturbuję ale mam problem z osiągnięciem go z chłopakiem. On bardzo sie stara, jest delikatny ale sama zaczynam się spinać i skupiam sie tylko na orgazmie i dochodzi do tego,ze denerwuję sie i nie mogę osiągnąć. On jest moim pierwszym partnerem ?

Odnośnik do komentarza

Sama sobie przecież odpowiedziałaś na pytanie czemu nie możesz osiągnąć orgazmu w trakcie stosunku. Za bardzo skupiasz się na orgazmie a nie cieszysz się samym stosunkiem.Proponowałabym po prostu cieszyć się samym aktem a nie tylko dążyć do orgazmu.Udany stosunek nie zawsze jest zakończony orgazmem.Może być również i bez.Sama też nie miałam orgazmu pochwowego jak nie ma ponad 80% kobiet. Polecam kupić sobie również libi gel.Jest to żel stymulujący. Wystarczy kropla o wielkości ziarnka grochu na łechtaczkę tak abyś zaczęła o wiele lepiej odczuwać każdy dotyk.Dzięki temu, że lechtaczka będzie o wiele bardziej pobudliwa to seks będzie przyjemniejszy.

Odnośnik do komentarza

potwierdzam działanie tych wspomnianych tabletek feminam libido. Moja żona bierze 2-3 tabletki godzinę przed i seks jest nieporównywalnie bardziej szalony niż kiedykolwiek wcześniej. Wydaje mi się również że z odrobiną alkoholu niskoprocentowego działa nawet lepiej ale to jeszcze do sprawdzenia bo to jednorazowa obserwacja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...