Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 2 kg?


Gość an...pa

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Mam 14 lat, ważę 56 kg przy wzroście 165cm. chciałabym schudnąć około 2-3 kg. mam grube uda ( 53 cm) a w brzuchu mam 73 cm. Trzeba też wspomnieć ze od tygodnia ćwiczę codzień po 45 minuty i już troszeczę schudłam, ale co mogę jeszcze zrobić.
Proszę o pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Gość ZjemCiMaslo

Witam, mam 13 lat i bardzo chce schudnac z 2 kg.Mam duze miesnie brzucha,lecz tluszcz to wszystko zaslania; (.Prosilbym o diete dla mnie.
Mam 1,53cm i waze 47 kg.Cwicze A6W od 2 tygodni ale nie widze rezultatow.

Odnośnik do komentarza

Trochę się nie zgodzę z ekspertem.
Jestem osobą trenującą siłowo, przysiadam z większym ciężarem niż ważę i nie mam rozbudowanych ud, ponieważ nie mam narządu, który odpowiada za produkowanie testosteronu, jak u facetów.

Nie istnieje spalanie miejscowe. To to, że pomachamy sobie nóżką, nie oznacza, że schudniemy z nóżki :-)
53cm przy twoim wzroście to normalny obwód, bez anomalii :-)

Jeśli jednak wciąż nie możesz patrzeć to nic tylko zacznij się ruszać i jeść porządnie. No, takie efekty na szybko, mogą tylko prowadzić w dłuższej mierze do jeszcze gorszego wyglądu.

Odnośnik do komentarza

takajakas
Trochę się nie zgodzę z ekspertem.
Jestem osobą trenującą siłowo, przysiadam z większym ciężarem niż ważę i nie mam rozbudowanych ud, ponieważ nie mam narządu, który odpowiada za produkowanie testosteronu, jak u facetów.

No to trochę nieprawda, bo kobiety również wytwarzają testosteron. Tylko w mniejszych ilościach. Testosteron jest produkowany przez jajniki i nadnercza. Przy jego zaburzeniach tego hormonu jest możliwe tycie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...