Skocz do zawartości
Forum

Silne bóle miesiączkowe


Gość zakłopotana20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakłopotana20

Mam od kilku lat silne bóle miesiączkowe. Często są nie do zniesienia w dodatku leki przeciwbólowe są w tym czasie zbędne. Okres trwa 5 dni ale zamiast krwi pojawiają się duże ciemne skrzepy. To mnie bardzo nie pokoi. Czy to są objawy jakiejś poważnej choroby czy nie muszę się niczego obawiać ? Kiedyś będąc u jednej gin po badaniu USG stwierdziła powiększony jajnik brałam może z 3 miesiące tabletki ból na dłuższy czas ustał okres trwał do 3 dni. To było jakieś 3-4 lat temu. Co mam z takimi dolegliwościami zrobić ? Wiem że wizyta u specjalisty jest obowiązkowa ale na co mam się nastawić ?

Odnośnik do komentarza

Ja przez takie dolegliwości biorę od 4 lat tabletki antykoncepcyjne. Nachodziłam się po wielu lekarzach i nikt nic złego nie widzi w moich narządach rodnych. I zawsze słyszę to samo od lekarzy i pielęgniarek, że jak urodzę dziecko to mi przejdzie. Więc pewnie jak pójdziesz do lekarza a on nic nie znajdzie to to samo usłyszysz:)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

To prawda ,po urodzeniu dziecka,wszystko minęło jak palcem odjął.Wcześniej mialam takie bóle ,ze często bez pomocy pogotowia się nie obyło.Mnie nie pomagały żadne leki .,nawet w dużych ilościach....ale myślę że wizyta u lekarza nie zaszkodzi,

Odnośnik do komentarza
Gość zakłopotana20

Tak potem leczenie pomogło na jakiś czas tylko też były straszne problemy z regularną miesiączką, przed ich zastosowaniem akurat z regularną miesiączką nie było problemu potem wszystko się zmieniło ;/ hm.. jestem w kropce ale na pewno odwiedzę lekarza tylko tym razem wybiorę się do innego specjalisty i po wizycie podzielę się swoimi doświadczeniami. Puki co dziękuję za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość zakłopotana20

hehe jakbym teraz poważnie zastanowiła się nad dzidzią zapewne wylądowałabym na ulicy raczej rodzice by tego nie zaakceptowali ;p no co do tej butelki tooo.. raczej mi to nie pomaga właściwie raz spróbowałam i chyba mi się pogorszyło ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...