Skocz do zawartości
Forum

Co mam jeszcze zrobić aby schudnąć?


Gość Agaduza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 25 lat i chcę schudnąć 5-6 kg ale nie potrafię. Wzrost: 166 Waga: 60. Jem regularnie i ćwiczę. Mój jeden dzień składa się
śniadanie ( 2-3 wafle ryżowe, papryka,pomidor)
drugie śniadanie ( szklanka gęstego soku z owoców i warzyw ,,kubuś'')
obiad ( szklanka gęstego soku z owoców i warzyw, kasza)
kolacja (jogurt, sok typu ,,kubuś'')
Oczywiście nie słodzę herbaty, kawy, nie jem słodyczy
Jazda na rowerze około 2 godzin, ćwiczenia (brzuszki,bieg,rozciągające itp około 1- 1.5 godziny)
Trzy lata temu udało mi się schudnąć 7kg(miesiące) ale od tamtej pory waga stanęła w miejscu. Jeśli chodzi o sport uprawiam go od 10-12 lat ( rolki, basen, jazda na rowerze, bieg, hula hop, ćwiczenia na mięśnie typu brzuszki, nożyce itp). Przez te lata różnie bywało z ich częstotliwością ale zawsze utrzymywała się granica godzinny poświęconej na ćwiczenia. Co mam jeszcze zrobić aby schudnąć? I czy dzieje się coś strasznego jeśli spóźnię się godzinę z posiłkiem lub go za wcześnie zjem.

Odnośnik do komentarza
Gość rintintina

A gdzie jakieś białko w twojej diecie, w ogóle dostarczasz mało wszystkiego. Najlepiej zacznij od poczytania o zdrowym odżywieniu bo u ciebie dieta leży. Bez tego cięzko będzie ci cokolwiek schudnąć. Wafle ryżowe i sok Kubuś to nie jest dobry składnik odżywczy. Poza błonnikiem to za wiele nie wnosi skoro masz braki na całości. Na początek dodaj do każdego posiłku jakiś produkt zawierający białko (jaja, mięso itp.)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...