Skocz do zawartości
Forum

Jak mieć ładne paznokcie?


Gość Karoooo

Rekomendowane odpowiedzi

grunt to odpowiednia pielęgnacja. Na początek to polecę ci klasykę: odżywkę Total Action 8w1 z Eveline.. Normalnie zamówisz ją przez internet, jest tania bo kosztuje 10-12 zlotych, wydajna, a rezultaty to zobaczysz po tygodniu. To jest odżywka po którą sięgam w krytycznych momentach ?

Odnośnik do komentarza
Gość nikitka89

Spróbuj sobie odżywki French Manicure z Eveline. Uwielbiam takie połączenia- kiedy kosmetyk jednocześnie po cichu odżywia pazurki i pozwala na zachowanie ładnego zadbanego wyglądu. Tutaj nie muszę nakładać lakierów i spędzać niewiadomo ile czasu na malowaniu. Odzywka daje efekt francuskiego manicure'u, ma lekko różowy odcień, który ślicznie się prezentuje

Odnośnik do komentarza
Gość Karmelka

Sama stosuję serum do paznokci Biotebal, który wzmacnia kruche i łamliwe paznokcie. Nie wiem jak wy, ale ja po wprowadzeniu środków do dezynfekcji dłoni mam mocno przesuszona skórę i paznokcie. Bez odpowiedniej pielęgnacji paznokcie łamały się i nie byłam w stanie ich zapuścić. 

Odnośnik do komentarza

Ja również polecam nawilżające serum do paznokci Biotebal. Mi naprawdę pomogło i zmieniło wygląd moich paznokci, które były łamliwe. Dopiero teraz jestem w stanie cieszyć się ich długością. Jeśli komuś zależy na wzmocnieniu po hybrydzie, to zdecydowanie polecam. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2020 o 17:37, Gość Oliwia napisał:

Ja również polecam nawilżające serum do paznokci Biotebal. Mi naprawdę pomogło i zmieniło wygląd moich paznokci, które były łamliwe. Dopiero teraz jestem w stanie cieszyć się ich długością. Jeśli komuś zależy na wzmocnieniu po hybrydzie, to zdecydowanie polecam. 

Dzięki za wskazówkę, spróbuję!

Odnośnik do komentarza

Przedłużane podobnie jak włosy, wcale nie muszą wyglądać sztucznie czy przesadnie. Nowoczesne metody przedłużania paznokci zapewniają nie tylko naturalny i elegancki efekt, ale są także bezpieczne dla ich naturalnej płytki. Jedną z podstawowych metod przedłużania paznokci jest metoda żelowa https://www.paznokciewroclaw.pl/salony/chic-nails/ .

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.10.2012 o 11:33, Igraszka napisał:

ja tą odzywkę stosowałam i na moich paznokciach nic nie było widać, ani sie nie wzmocniły ani nie był łądniejsze nic... wiec nie wiem widać to nie dla mnie.
A co do pilników to jak robiłam sobie manicure na wesele to manicurzystka mówiła że powinnam zmienić pilnik bo to szkodzi... Podobno latwiej wtedy o rozdwajanie się paznokci

A czy próbowała Pani na przykład suplementować witaminy?! Znam na przyklad drażetki Merz Special, które zawierają żelazo oraz witaminę A, a także wiele innych substancji pomagających nie tylko paznokciom, ale także skórze i włosom. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2020 o 22:47, Gość Bladka napisał:

Jak chcesz mieć ładne paznokcie to kup sobie Total Action 8w1 z Eveline. Stosuj ją zgodnie z zaleceniami producenta i sama zobaczysz, że efekty będa widoczne niemal z dnia na dzień ?

Ja również odżywiam paznokcie od wewnątrz Witaminą A i żelazem. Najbardziej lubię drażetki Merz Special, bo zawierają co trzeba i się opłacają.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.04.2020 o 06:58, Gość Martyna B napisał:

Robiąc hybrydy i dbając o skórki ? ja tak robię, jestem kosmetyczką i moje paznokcie są moją wizytówką, dlatego sama wykonuję paznokcie sobie i klientkom z pomocą akcesoriów od MO’s Beauty Shop.

Oprócz tego warto byłoby prowadzic odpowiednią dietę lub ewnetualnie suplementować pewne substancje odżywcze. Polecam Merz Special Dragees specjalnie do odbudowy paznokci. 

Odnośnik do komentarza
Gość Maryśka
W dniu 30.11.2021 o 14:11, Gość Michał napisał:

Oprócz tego warto byłoby prowadzic odpowiednią dietę lub ewnetualnie suplementować pewne substancje odżywcze. Polecam Merz Special Dragees specjalnie do odbudowy paznokci. 

Słyszałam o tym Merz Special sporo dobrego. Dziewczyny z wizaz.pl polecały. Ile kosztuje i gdzie kupić najlepiej?

Odnośnik do komentarza
  1. Przestań obgryzać
  2. Łykaj coś aby ładnie rosły, Moja koleżanka się na tym zna, Oto nick Koleżanki: Martyna
  3. Ładnie je maluj
  4. Lakiery tylko od zaufanych firm np. Golden Rose
  5. Nie Pracuj zbyt mocno, Wynajmnij Pokojówkę, Jak nie masz kasy, to wejdź na forum Kobiety... Temat... Pożyczam Kasę. Temat Zrobiła: Mimmy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...