Skocz do zawartości
Forum

Bieganie w domu


Rekomendowane odpowiedzi

Bieganie w miejscu lub w domu można traktować jako rozgrzewkę i ćwiczenie aerobowe. Czy przyniesie zamierzone efekty? To zleży od pulsu który będziesz utrzymywać podczas biegu, tempa biegu i czasu przez jaki będziesz biegła. Jeśli chcesz biegać w domu to dołącz do tego biegu inne ćwiczenia np skakankę, bieg połączony ze skipem A i B, pajacyki itp.
Lepszym rozwiązaniem byłoby bieganie na zewnątrz. Łatwiej byłoby Ci wyznaczyć cel oraz miałabyś większe urozmaicenie.A im ciekawsze jest ćwiczenie tym łatwiej o motywacje i systematyczność.

Odnośnik do komentarza

biegaj! bo każda forma ruchu daje efekty mniejsze lub większe, lepsze to niż nic...ja biegałam w miejscu po pierwszej ciąży no i oczywiście ograniczałam jedzenie i schudłam 10 kg., miałam piękną sylwetkę i szczupłe ujędrnione nogi co w moim przypadku było ogromnym sukcesem, gdyż każdy większy ruch(czyt. forma sportu powodowała do tej pory silne umięśnienie tych partii ciała:()...także polecam bieganie w miejscu jeśli nie można na dworze z różnych przyczyn...polecam też uchylenie okna bo zdrowiej i łatwiej się biega, lepsze dotlenienie...a także grube skarpety żeby amortyzowały w miarę skoki...pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Gość biegaczWdomu

Witam! Ze względu na brak możliwości biegania na zewnątrz (nieregularny tryb pracy i niebezpieczna okolica) biegam dookoła mieszkania. Utrzymując w miarę równomierne tempo i długość (40-60min / dziennie) udało mi się schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę i poprawić kondycję. Dodam iż do tego robiłam brzuszki i wykonywałam ćwiczenia na kinect shape (15min sesje/ dzień). Każda forma ruchu działa jeśli jest systematyczna i wsparta dietą. Pozdrawiam niedowiarków!

Odnośnik do komentarza

jeżeli chodzi o bieganie w domu to jak najbardziej polecam bo ja też ćwiczę w domu np: bieganie w miejscu , robię brzuszki, szybki marsz w miejscu, rowerek , pompki , skacze na skakance i są dzięki temu rezultaty i efekty a jak robi się ciepło to wskakuje na rower , lub robię cos koło domu sprzątam grabie itp., a w niedziele po obiedzie robię sobie spacer godzinny
ja tak ćwiczę od roku
mam takie pytanie jakie właściwości i witaminy ma rzeżucha

Odnośnik do komentarza
Gość --Pomelo-

Hej.
Ja rowniez zaczelam biagac i poki co tez nie mam mozliwosci biegac na zewnatrz, robie to w domu kiedy moje malutkie dzieci juz spia, biegam po salonie w kolko okolo 30 minut, mam nadzieje ze przyniesie to efekty.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja tam często biegam w domu.. I jest super, zawsze trochę ruchu bez specjalnych zabiegów, czy przygotowań. Ot, wstajesz z fotela i już się ruszasz :-)

Z 3-4 ulubione piosenki i już 20 min ruchu za nami. :-)

A jak bym miał się szykować na dwór to ohoho... 40 minut samego cudowania, później dostać się za miasto...

Odnośnik do komentarza

W domu można biegać ,najlepiej w miejscu ,bez butów aby sąsiedzi nie narzekali na hałas .Ale na zewnątrz jest trochę lepiej .Nawet poudawać że się ciągle śpieszysz i na chodniku ,łące ,trawniku ,w drodze do pracy ,szkoły - biegiem .Zamiast tramwajem to wracać piechotą ,szybki chód ,lub bieg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...