Skocz do zawartości
Forum

Czy po paleniu można schudnąć?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam do Was pytanie bo może wkońcu ktoś się znajdzie kto będzie znał odpowiedź na to pytanie. A mianowicie czy jak się pali papierosy czy można schudnąć? szczeże jakoś nie chce mi się wierzyć, ale pamiętam jak paliłam 3lata temu i powiem szczeże nie miałam tylu zbędnych kg. A gdy rzuciłam palenie to trochę przytyłam. Czy jeśli zacznę palić to mogę schudnąc? proszę o pomoc, najlepiej gdy wypowiedział by się ekspert tego forum. Pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza

Pewnie ma to związek z tym że jak człowiek pali to ma mniejsza potrzebę jedzenia, nikotyna tłumi apetyt. A i też często ludzie którzy wychodzą z tego nałogu to szukają innego sposobu odreagowywania stresów, albo próbują zastąpić jeden nałóg drugim np poprzez jedzenie. Jak nagle po jedzeniu mniej zaczniesz jeść dużo to wiadomo co się stanie. Trzeba z tym bardzo uważać.

Jeszcze zależy co rozumiesz przez chudnięcie, czy utratę tkanki tłuszczowej czy utratę wagi. Przy papierosach się chudnie tak jak przy jedzeniu mało czyli najczęściej dostają po tyłku mięśnie i spada woda, a tłuszczu to mało co. Potem organizm próbuje uzupełnić niedobory i odkłada to co dostanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...