Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
marysiaaczek

Wasze ulubione kosmetyki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ala

Napisze o moim ostatnim odkryciu ( a to jest wazne zwazywszy, ze
moja cera sie zmienia z wiekiem, a do tego mam uczulenie na
wiekszosc kosmetykow ze wzgledu na zapach, wiec wybor tak naprawde
bardzo sie zaweza) - kosmetyki typu koreańskie (Heimish, iUNIK czy Pyunkang Yul - szczegolnie kremy
nawilzajace, tonery, serum)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Gdzie tam koreańskie ciężkie składy 🙂

Ja uwielbiam koreańskie. Pyukang yul naprawdę dobrze działa, a skład ma super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laura

Wszystkie z serii od Puynkang yul - sprawdzają w się oczyszczaniu, dla cery trądzikowej i wrażliwej są super!

Nawilżanie i odżywianie to u mnie przede wszystkim serum, a szczególnie lubię od iUNIK! Oni mają też super pianki do twarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nowmi

Do pracy tylko korektor z Catrice pod oczy i na jakieś drobne zaczerwienienia. To wszystko pokrywam pudrem sypkim, maluje brwi kredką plus lekko rzęsy tuszem. Dziewczyny z pracy myślą że nie mam w ogóle podkładu, korektora.
Lepiej się czuję w takiej wersji która zajmuje może 7 min a przy okazji nie zapycha i nie niszczy mi tak cery jak normalne podkłady.

Jeśli chodzi o cienie to wybieram raczej nudziakowe odcienie:

https://darmarsklep.pl/cienie-do-powiek/bourjois-smoky-stories-paletka-trzech-cieni-do-powiek-13-taupessime

Jak te cienie Bourjois :)

7671b0a768de4e13541d489a156c1a648b854cff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Likka

Ja bardzo lubię polska markę Bielenda, sprawdzone, polskie kosmetyki i do tego w dobrej cenie. Kremy mają bardzo dobre, mój ulubiony nawilżający z pszenica, owsem i mleczkiem kokosowym z tej linii wegańskiej- Vegan Muesli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola

naturalne ! np heimish, uwielbiam do makijazu ale tez pielęgnacji 🙂 Pianki, kremy, wszystko jest takie super!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aurela

Do pielęgnacji koreańskie pyunkang yul, natomiast do makijażu moimi ulubieńcami ostatnio są perełki od Heimish - bardzo fajna marka i super kosmetyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce powstaje mnóstwo małych firm produkujących naturalne kosmetyki, które stają się coraz bardziej pożądanymi produktami na rynku. Z badań wynika, że 84% konsumentów wybiera kosmetyki zawierające składniki naturalne, a 68% interesuje się pochodzeniem składników. Można przypuszczać, że moda na zdrowy styl życia, nazywany i propagowany jako slow life poskutkuje lepszą kondycją psychofizyczną współczesnego człowieka 🙂 Chętnie korzystam z kosmetyków z tego sklepu z kosmetykami naturalnymi online https://kopalnia-zdrowia.pl/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oliwia

Moje ulubione perełki do wszelkie serum od iUNIK 🙂 Są moją podstawą pielęgnacji twarzy. Na to zazwyczaj stosuję serię kosmetyków pyunkang yul - kremy, toner, olej czasem 🙂 Polecam  są to kosmetyki koreańskie, wiem ,że dostępne są w drogerii larose.care 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość godzinka

Ok, to moim takim sprawdzonym ulubieńcem jest odżywka do paznokci Total Action 8w1 z Eveline. To jest kosmetyk który ma super stosunek jakości do ceny, jest wydajny i działa za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandra

Ja używam tylko kosmetyków naturalnych, i do pielęgnacji i do makijażu. Szczególnie ulubiłam sobie markę Heimish, jest to marka koreańska, naturalna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sysiaa

Faworyci od lat to koreańskie kosmetyki 🙂 Zawsze zamawiam na larose.care - polecam gorąco tę drogerię 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariolka

Ostatnio moje cera polubiła się z kosmetykami z ecocery a w szczególności z bananowym pudrem, który dobrze matuje. Z kolei bronzer z łatwością się blendę. Ogólnie kosmetyki naturalne dobrze u mnie się sprawdzają ;)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pevka

Polecam AVA, polska marka, jedna z moich ulubionych. Ostatnio używam ich Express Mask i antybakteryjnej serii Hygienic Line, bardzo sobie chwalę. Wiem też, że mają fajne kremy do twarzy, całkiem spory wybór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o pielęgnację cery problematycznej, to tutaj serdecznie polecam wam kosmetyki profesjonalne marki Nanili - są skuteczne i bezpieczne, już po 2 tygodniach moja skóra wyglądała o wiele lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gruszka96

Ale ten temat jest naprawdę istoty. W końcu prawidłowy dobór kosmetyków ma znaczenie dla waszej urody i waszego samopoczucia. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do  https://pinali.pl/ i w tej drogerii poszukać czegoś idealnego dla siebie. Ja jestem pozytywnie zaskoczona ich oferta, więc śmiało możecie tam zaglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość julka

U mnie zdecydowanie rządzi pielęgnacja koreańska i taką też na codzień stosuję:) Sprawdźcie koniecznie marki takie jak iUNIK, Heimish, czy Pyunkang yul - odkad je stosuję, widzę znaczną poprawę swojej cery. Róznego rodzaju kremy, pianki, toniki właśnie tych marek znajdziecie w larose.care

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...