Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione kosmetyki


marysiaaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Krotko mowiac nie obylabym sie bez czarnej kredki do oczu;-) a tak poza tym to lubie marki takie jak dove(balsamy), l'oreal(plyny,toniki,pomadki) i astor(podklady). Te marki jakos do mnie przemawiają.Nie bede podawac szczegolow bo ich za duzo;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~kajatek
Dziewczyny, czy kremy na zmarszczki naprawdę działają czy to pic na wodę? Jak myślicie?

Kremy pielęgnacyjne to doskonała profilaktyka przeciwstarzeniowa. Ich regularne stosowanie znacząco spowalnia procesy starzenia. Natomiast różnie to wygląda w przypadku efektywności działania kosmetyków na zmarszczki istniejące. Warto stosować kremy zawierające retinol, gdyż substancja ta posiada udokumentowane właściwości anti-age i rzeczywiście może przyczynić się do spłycenia zmarszczek.

Odnośnik do komentarza

To zależy jakie kosmetyki naturalne :) Marek jest sporo. Część jest doskonała, jeśli wybierzesz odpowiedni dla siebie, ale niektóre produkty nawet nie stały obok naturalnych i będą działać jak syntetyki. Najlepiej zapytaj o próbki i wszystko będziesz wiedzieć przed zakupem albo wybierz firmę, gdzie możesz zwrócić produkt, jeśli np. Ci zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość maxineczkaa

sprawdzone?
+ mydło barwa siarkowa i krem z tej firmy (a także maseczki)
+ lekki i łatwy w dobraniu odcienia podkład Loreal true match, swoje kosztuje ale mysle ze jest wart tej ceny
+ szampon liliputz ale żel pod prysznic też jest świetny do włosów

Odnośnik do komentarza

Dla mnie numer 1 na naszym rynku pod względem zarówno jakości jak i ceny, są naturalne kosmetyki gabinetowe marki OrganicSeries, bazujące na organicznych składnikach. Są naprawdę skuteczne i doskonale współdziałają ze skórą. Szczególnie polecam je osobą mającym delikatną i nadwrażliwą skórę u których często po zastosowaniu sklepowych kosmetyków pojawiają się podrażnienia.

Odnośnik do komentarza

Np. kilka produktów Hildegard Braukmann zdecydowanie sobie cenię, bo przy nich mocno poprawiłam cerę. Oczywiście zanim udało się uzyskać taki efekt, minął czas. Uważam, że w przypadku pielęgnacji, kluczowe jest po prostu systematyczne stosowanie tych produktów. Macie podobne wrażenie?

Odnośnik do komentarza

miałam długi czas problem z pękającymi pietami :( bolalo strasznie.. któregoś dnia mąż przyniósł mi krem opatrunek comfort od Bielendy. ulge poczulam juz po kilku dniach, złagodził wszelkie podrażnienia, piety stałty się gładkie, zregenerowaly sie. Od tamtej pory tego kremu nie moze zabraknąć w mojej kosmetyczce!

Odnośnik do komentarza

Nie mam ich zbyt wiele, bo lubię tesdtować nowości, ale czesto wracam do kremów oeparolu, teraz mam z serii hydrosense, lekki ale nawilżający, naczytalam się o wiesiołku i jego właściwościach a moja skóra bardzo je lubi :) bo fjnie nawilżają

Odnośnik do komentarza
Gość majka86000

Od dawna zamawiam kosmetyki naturalnego pochodzenia ale równie konkurencyjnej jak oferta sklepu pod adresem www.e-naturalne.pl jeszcze nie znalazłam. Kupuję w nim wszystko począwszy od dermo kosmetyków a na witaminach i kulachdo kąpieli kończąc! Polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...