Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione kosmetyki


marysiaaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o twarz i makijaż to polecam i regularnie używam:
- tusz do rzęs Wibo (Curling pum up)
-Korektor roll-on w kulce z Garniera
-bronzer sunny powder Lovely
-kiedyś używałam też podkładów Lirene Shiny touch 107 beżowy z SPF 8-polecam
-do ust balsam z Avon w takim małym,okrągłym pudełeczku mleko i miód

Do pielęgnacji twarzy to tonik aloesowy,mleczko aloesowe do demakijażu całej twarzy krem aloesowy z Ziaja,peeling z Bingo spa,maseczka Avon miód i mleko

Do ciała polecam produkty z Bingo spa z kwasami 50 % aha
Balsam Mleko kozie z Ziaja i mydła szczególnie algi morskie i pomarańczowe z Ziaja
Lubię mgiełki zapachowe z Avonu
Do depilacji polecam Eveline bio depil 9 w 1 oraz żel do depilacji z wyciągiem z melona miodowego Joanna
Ujędrniające balsamy z Eveline lubię

Do włosów używam Babydream z Rossmanna i Bobini gruszkowy
Po depilacji Pilarix i oliwka bambino

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

a ja polece troche odkrytych przeze mnie nowosci - uwielbiam testowac i ryzykowac kupujac nowe produkty marek, ktorych wczesniej nie probowalam.

i tak, jako, ze uwielbiam wszystko co eco - zakochalam sie w firmie lavera. produkty tej firmy mozna kupic chyba tylko przez ich strone, lub przez wyszukiwarke nokaut.pl - moim hitem nr 1 jest 'lotion mocno nawilzajacy po opalaniu' - pieknie pachnie i jak dziala - polecam wszystkim eco!

kolejna firma, ktora odkrylam niedawno, chociaz ta juz jest w drogeriach jest farmona - uwielbiam ich krem kokosowo bananowy do rak - wlasnie mam go na sobie i mam ochote zjesc rece :-)

makijaz - ostatnio zszokowala mnie wysoka jakosc bardzo tanich polskich kosmetykow wibo - szczegolnie polecam tusz do rzes - spectacularme.

jeszcze nie znalazlam dobrego szamponu do wlosow cienkich i przetluszczajacych sie. uzywam loreal intense repair - jest super, ale dos drogi. znacie cos tanszego?

Odnośnik do komentarza

serenity85
a ja polece troche odkrytych przeze mnie nowosci - uwielbiam testowac i ryzykowac kupujac nowe produkty marek, ktorych wczesniej nie probowalam.

i tak, jako, ze uwielbiam wszystko co eco - zakochalam sie w firmie lavera. produkty tej firmy mozna kupic chyba tylko przez ich strone, lub przez wyszukiwarke nokaut.pl - moim hitem nr 1 jest 'lotion mocno nawilzajacy po opalaniu' - pieknie pachnie i jak dziala - polecam wszystkim eco!

kolejna firma, ktora odkrylam niedawno, chociaz ta juz jest w drogeriach jest farmona - uwielbiam ich krem kokosowo bananowy do rak - wlasnie mam go na sobie i mam ochote zjesc rece :-)

makijaz - ostatnio zszokowala mnie wysoka jakosc bardzo tanich polskich kosmetykow wibo - szczegolnie polecam tusz do rzes - spectacularme.

jeszcze nie znalazlam dobrego szamponu do wlosow cienkich i przetluszczajacych sie. uzywam loreal intense repair - jest super, ale dos drogi. znacie cos tanszego?

A jakbyś kupiła sobie fructis garniera? wg mnie mają dobre szampony.Wolno mi się po nich przetłuszczały włosy,były pachnące i puszyste.

A jeśli chodzi o nowości,to zakochałam się w kremie BB Eveline :)

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Mój ulubiony kosmetyk to czerwona pomadka z Revlona. Kocham ją za to, że
- zmienia mój wizerunek,
- dzięki niej czuję się bardzo kobieco
- kocham ją jeszcze za to, że ma mocny pigment, który długo utrzymuje się na ustach
- jest tania,Bo w sklepie Cocolita kupuję ją za 13zł :)
Zresztą wszyscy mi mówią, że to jest idealny do mojej cery odcień czerwieni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...