Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione kosmetyki


marysiaaczek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.02.2021 o 00:58, Mojo napisał:

Ostatnio wypróbowuję biokosmetyki i kosmetyki organiczne. Jest to dla mnie nowość, zainteresowałam się nimi po kilku artykułach na różnych blogach, ale na razie efekty są bardzo pozytywne ?

Mam to samo, naturalne, organiczne, bio... Uważam, że mojej skórze należy się to co najlepsze, a najlepsze jest to, co pochodzi z przyrody!

Odnośnik do komentarza
Gość Kaśkaa23

Ja uważam, że w takim przypadku powinniście postawić na jak najlepsze produkty dla siebie. Wiem, że wiele osób dzisiaj poleca markę Hada Labo, co mnie nie dziwi, bo to bestsellerowe kosmetyki oparte na zaawansowanych japońskich technologiach. Na pewno warto zajrzeć na  https://www.hadalabotokyo.pl/pl/product/1343/wodne-serum-lock-in-moist-na-dzien-i-na-noc/  i pomyśleć nad doborem takiego serum. Myślę, że może być to dla Was odpowiednim wyborem. 

Odnośnik do komentarza

Warto się zastanowić, czego konkretnie szukacie w kontekście pielęgnacji Waszej cery. Jeśli chodzi o dobre jakościowo preparaty, to na pewno warto byłoby zajrzeć do  https://www.yoskine.com/pl/catalog/line/218/geisha-mask/‌ ‌ i sprawdzić, dlaczego marka Yoskine jest tak bardzo chwalona przez kobiety na całym świecie. Technologia IN-Yo sprawia, że oczyszczone z toksyn komórki dają znacznie lepszy efekt odmłodzenia skóry. 

Odnośnik do komentarza

Największą wagę przykładam do ładnych włosów, bo co 2-3 lata ścinam i oddaję je na cele charytatywne. Moją ulubioną marką jest tu Anwen - o chyba najlepsze kosmetyki do włosów, które kiedykolwiek używałam. http://kosmetykinaturalne24.pl/Anwen-–-ekologiczne-produkty-do-pielegnacji-wlosow/ - bardzo ładnie wygładzają włosy i mniej się łamią. To chyba jedyne takie produkty, które mogę polecić z czystym sumieniem 

Odnośnik do komentarza
Gość Beata Zyta
W dniu 1.02.2022 o 00:05, Gość Grażka napisał:

ja oprócz tych kosmetyków biorę dodatkowo w ramach profilaktyki suplement diety Merz Special z witaminą A, vynkiem i biotyną. Polecam

Bardzo dobry pomysł wspomagać się dodatkowo witaminami

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2022 o 00:05, Gość Grażka napisał:

ja oprócz tych kosmetyków biorę dodatkowo w ramach profilaktyki suplement diety Merz Special z witaminą A, vynkiem i biotyną. Polecam

ja też biorę je na skórę i włosy, też polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianna
W dniu 2.02.2022 o 05:07, Gość Beata Zyta napisał:

Bardzo dobry pomysł wspomagać się dodatkowo witaminami

 

W dniu 1.02.2022 o 00:05, Gość Grażka napisał:

ja oprócz tych kosmetyków biorę dodatkowo w ramach profilaktyki suplement diety Merz Special z witaminą A, vynkiem i biotyną. Polecam

a zawiera witaminę A?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...