Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione kosmetyki


marysiaaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze o moim ostatnim odkryciu ( a to jest wazne zwazywszy, ze
moja cera sie zmienia z wiekiem, a do tego mam uczulenie na
wiekszosc kosmetykow ze wzgledu na zapach, wiec wybor tak naprawde
bardzo sie zaweza) - kosmetyki typu koreańskie (Heimish, iUNIK czy Pyunkang Yul - szczegolnie kremy
nawilzajace, tonery, serum)
 

Odnośnik do komentarza

Wszystkie z serii od Puynkang yul - sprawdzają w się oczyszczaniu, dla cery trądzikowej i wrażliwej są super!

Nawilżanie i odżywianie to u mnie przede wszystkim serum, a szczególnie lubię od iUNIK! Oni mają też super pianki do twarzy :)

Odnośnik do komentarza

Do pracy tylko korektor z Catrice pod oczy i na jakieś drobne zaczerwienienia. To wszystko pokrywam pudrem sypkim, maluje brwi kredką plus lekko rzęsy tuszem. Dziewczyny z pracy myślą że nie mam w ogóle podkładu, korektora.
Lepiej się czuję w takiej wersji która zajmuje może 7 min a przy okazji nie zapycha i nie niszczy mi tak cery jak normalne podkłady.

Jeśli chodzi o cienie to wybieram raczej nudziakowe odcienie:

https://darmarsklep.pl/cienie-do-powiek/bourjois-smoky-stories-paletka-trzech-cieni-do-powiek-13-taupessime

Jak te cienie Bourjois :)

7671b0a768de4e13541d489a156c1a648b854cff

Odnośnik do komentarza

W Polsce powstaje mnóstwo małych firm produkujących naturalne kosmetyki, które stają się coraz bardziej pożądanymi produktami na rynku. Z badań wynika, że 84% konsumentów wybiera kosmetyki zawierające składniki naturalne, a 68% interesuje się pochodzeniem składników. Można przypuszczać, że moda na zdrowy styl życia, nazywany i propagowany jako slow life poskutkuje lepszą kondycją psychofizyczną współczesnego człowieka ? Chętnie korzystam z kosmetyków z tego sklepu z kosmetykami naturalnymi online https://kopalnia-zdrowia.pl/ 

Odnośnik do komentarza

Moje ulubione perełki do wszelkie serum od iUNIK ? Są moją podstawą pielęgnacji twarzy. Na to zazwyczaj stosuję serię kosmetyków pyunkang yul - kremy, toner, olej czasem ? Polecam  są to kosmetyki koreańskie, wiem ,że dostępne są w drogerii larose.care ? 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio moje cera polubiła się z kosmetykami z ecocery a w szczególności z bananowym pudrem, który dobrze matuje. Z kolei bronzer z łatwością się blendę. Ogólnie kosmetyki naturalne dobrze u mnie się sprawdzają ;)  

Odnośnik do komentarza

U mnie zdecydowanie rządzi pielęgnacja koreańska i taką też na codzień stosuję:) Sprawdźcie koniecznie marki takie jak iUNIK, Heimish, czy Pyunkang yul - odkad je stosuję, widzę znaczną poprawę swojej cery. Róznego rodzaju kremy, pianki, toniki właśnie tych marek znajdziecie w larose.care

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...